همچنان رج آن برج کج است!

چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱ | کد مطلب: ۱۹۷۱۱
همچنان رج آن برج کج است!
اسکان نيوز: بر زمان‌بندی پروژه برج‌های دوقلو دائم تاکید می‌شد و بر این اساس تابلو روزشمار نیز در محل ساخت نصب شده بود که بعد از مدتی خاموش و زمان‌بندی حذف شد.
 
در قرارداد پروژه برج‌های دوقلو که مرتفع‌ترین سازه خرم‌آباد محسوب می‌شود، سهم شهرداری 25 و سرمایه‌گذار 75 درصد اعلام شده و سرمایه‌گذار آن گروه عمران و ساختمان معین کوثر است.
 
جعفر بدری، رئیس کل دادگستری لرستان سال پیش به قرارداد این پروژه اعتراض کرد و افزود: برج‌های دوقلو در ۱۷ هزار متر مربع و در بهترین نقطه شهر خرم‌آباد به سرمایه‌گذار داده شده و بنا بود پس از ۳۶ ماه به اتمام برسد که دو‌سال از تعهد این قرارداد گذشته اما هنوز خبری از تکمیل نیست.
 
درباره آخرین وضعیت این پروژه اردشیر دریکوندی عضو شورای شهر خرم‌آباد، گفت: سرمایه‌گذاران چندین بار وعده می‌دادند اما بعد غیب‌شان می‌زد و در حال حاضر فعالیت دارند اما چشمگیر نیست.
 
وی با اشاره به این‌که پروژه در دوره قبلی شورا مصوب و کلنگ‌زنی شده، ادامه داد: سال قبل به سرمایه‌گذار گفتیم کار را یک‌ساله تکمیل کند اما به آن بحران اقتصادی خوردند و با مشکل مواجه شدند.
 
دریکوندی اضافه کرد: به دنبال پیش فروش واحدها بودیم و اینکه یک حساب مشترک باز کنیم و پول پیش‌فروش در راستای تکمیل پروژه هزینه شود.
 
این عضو شورای شهر خرم‌آباد با بیان این‌که اجرا کار و روند پروژه مطلوب ما نیست، تأکید کرد: از کل پروژه رضایت ندارم نه از قرارداد و نه از روند آن و هرچه اعتماد کرده‌ایم نتیجه آن‌چنانی نداشته است.