کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

درآمد گردشگری جایگزین مناسب برای درآمدهای نفتی

میراث فرهنگی آذربایجان شرقی , 13 ارديبهشت 1398 ساعت 10:54 | کد مطلب:19308


اسکان نیوز:  مرتضی آبدار، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی  98 در مراسم کلنگ زنی احداث هتل پنج ستاره "چَنلی بِل" در منطقه مرزداران تبریز، گفت: افزایش هتل ها و مراکز اقامتی از جمله اهداف شورای برنامه ریزی و اجرایی تبریز 2018 بود که با همراهی شورای شهر و شهرداری تبریز و تصویب عدم اخذ عوارض احداث این اماکن، شاهد افزایش رغبت سرمایه گذاران به فعالیت در این عرصه هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: رسالت دولت حمایت از بخش خصوصی و تسهیل زمینه فعالیت این بخش است و امسال با تکیه بر شعار رونق تولید در تلاش خواهیم بود تا با حمایت از سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در حوزه گردشگری شاهد ایجاد اشتغال و به تبع آن رونق هر چه بیشتر تولید داخلی باشیم.

وی ادامه داد:  در طرح مصوب این هتل این پروژه امکانات گردشگری، فرهنگی و ورزشی نظیر پردیس سینمایی، سالن آمفی تئاتر، سالن های ورزشی و ... پیش بینی شده است که امیدواریم طبق برنامه ریزی صورت گرفته در سال 1401 شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

آبدار در پایان گفت: گردشگری صنعتی مبتنی بر خدمات است و توسعه آن در کنار ایجاد اشتغال پایدار تکیه اقتصاد به فروش نفت را به حداقل می‌رساند.


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/19308/درآمد-گردشگری-جایگزین-مناسب-درآمدهای-نفتی

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com