کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی سمنان:

افزایش نرخ خدمات گردشگری در ایام نوروز ممنوع است

میراث فرهنگی سمنان , 19 اسفند 1397 ساعت 14:52 | کد مطلب:18068


اسکان نیوز: مهدی جمال، دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان و سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان امروز و در جلسه مشترک ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان، افزود: این مهم در استان نیز باید به صورت جدی اجرایی شود و واحدهای نظارتی بر این موضوع، نظارت جدی خواهند داشت.

وی با اعلام برنامه‌های این اداره کل برای استقبال از نوروز ۹۸ و خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی، گفت: تا کنون جلسات متعددی با فعالان گردشگری و بخش خصوصی، انجمن های مردم نهاد، راهنمایان گردشگری، روابط عمومی ها، جامعه هتلداران و ...برای ارائه خدمات مطلوب برگزار شده است.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان افزود: علاوه بر انتشار بروشورهای ویژه، با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی‌های روز دنیا، در استان سمنان نیز ساخت کلیپ‌های کوتاه ویدئویی، استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و تولیدات دیجیتالی به عنوان‌جایگزین بروشور انجام شده است.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر استان و استاندار سمنان نیز در این جلسه، گفت: فرمانداران و شهرداران خدمات شایسته به مسافران نوروزی ارایه کنند.

علیرضا آشناگر با تاکید بر تامین امنیت شهرها در ایام نوروز،افزود: شهرداری‌ها نیز در ایام نوروز، شهرها را غرق در رنگ و نور کنند.

وی گفت: ایجاد جلوه‌های بصری در مسیر عبور از استان و ارائه خدمات مطلوب، در تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد بسیار تاثیرگذار است.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان افزود: باید تلاش شود تا با ارائه خدمات مطلوب و اقدامات اجرایی مناسب، میزبان خوبی برای میهمانان استان در نوروز ۹۸ باشیم.

سرپرست معاونت ‌هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان نیز در این جلسه، گفت: سیاه چادرهایی برای افزایش رغبت مسافران به توقف و استراحت در طول مسیر ارتباطی استان، راه‌اندازی می‌شود.

قدرت‌الله ابک مکان یابی برای راه‌اندازی بازارچه‌های فروش صنایع دستی و محصولات محلی در شهرستان‌های استان، در کمترین ‌زمان ممکن ‌توسط فرمانداران انجام شود و به دبیرخانه ستاد اعلام‌شود.


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/18068/افزایش-نرخ-خدمات-گردشگری-ایام-نوروز-ممنوع

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com