کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل:

باید به این باور برسیم که از طریق گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد

میراث فرهنگی اردبیل , 1 اسفند 1397 ساعت 12:08 | کد مطلب:17688


اسکان نیوز: نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ظهر امروز در جلسه بررسی عملکرد اداره کل در نمایشگاه بین‌المللی تهران که در سالن جلسات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: باید فعالان گردشگری استان به این باور برسند که از طریق توسعه گردشگری می‌توان اقتصاد استان را متحول کرد.

وی با اشاره به حضور پررنگ غرفه ویژه استان اردبیل در نمایشگاه تهران، گفت: تاکید استاندار  بر حضور قدرتمند استان اردبیل در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران بود که این امر محقق گردید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی تهران بازتاب عملکرد یک ساله استان اردبیل در حوزه‌های مختلف بود و باید برنامه‌ریزی برای انسجام بیشتر در نمایشگاه‌های آتی داشته باشیم.

فلاحی ادامه داد: نمایشگاه بین‌المللی تهران استارت خوبی برای معرف استان اردبیل در سطح ملی و بین‌المللی بود که می‌تواند آغازی بر صعود به قله گردشگری کشور در باشد.

وی اضافه کرد: اصلی‌ترین سرمایه اداره کل میراث فرهنگی نیروی انسانی این مجموعه است که در نمایشگاه تهران توانست قابلیت‌های اداره کل را به خوبی به نمایش بگذارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: به اذعان تمامی بازدیدکنندگان غرفه ویژه اردبیل، قابلیت‌های تاریخی و طبیعی استان اردبیل در سطح کشور و منطقه سرآمد است و لازم است جهت معرفی این قابلیت‌ها با برنامه‌ عمل کنیم.
 


آدرس مطلب :
https://www.eskannews.com/news/17688/باید-این-باور-برسیم-طریق-گردشگری-می-توان-اقتصاد-استان-متحول

اسکان نيوز
  https://www.eskannews.com