اسکان نیوز گزارش می‌دهد:

ورود دامادها به بهشت / استخدام های دقیقه 90 افشانی

چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷ | کد مطلب: ۱۵۵۲۸
ورود دامادها به بهشت / استخدام های دقیقه 90 افشانی
به گزارش اسکان نيوز، در حالی که افشانی امروز آخرین روز کاری خود را در شهرداری تهران سپری می کند و از شنبه او هیچ مسئولیتی در شهرداری ندارد در آخرین حکم او حسین پیرانی داماد ابراهیم  امینی را به عنوان سازمان ورزش  منصوب خواهد کرد.

قرار بود که این حکم زودتر از اینها برای پیران بخورد اما به دلیل برخی مقاومت ها  عدم سابق وی در شهرداری این حکم تا به امروز صادر نشده است.

 براساس اساسنامه  سازمان ورزش می بایست شاغل رسمی بوده یا ۸ سال سابقه کار قراردادی در شهرداری تهران را داشته باشد.

به جز این استخدام ها در مناطق و دیگر معاونت ها نیز انتصاب های سریالی ادامه دارد . شهردار اسبق تهران نیز در هنگام خداحافظی از بهشت 4 هزار نیرو را به شهرداری تهران وارد کرد . در حال حاضر یکی از مشکلات اصلی شهرداری تهران بدنه متورم و نیروهای غیر متخصصی است که تحصیلات و تخصص آنها نسبتی با فعالیتی که در شهرداری می کنند ندارد.

همچنین بخش زیادی از بودجه شهرداری صرف حقوق و دستمزد ماهیانه کارکنانی می شود که در عمل فایده ای برای شهر و شهروندان ندارند.

حضور پیران به عنوان داماد آقای امینی و یا مهدی فرخان داماد سید علی اسماعیلی فرد مدیر کل حوزه دفتر شهردار به عنوان شهردار یکی از نواحی مناطق شمالی شهر در حالی است که شورای شهر به تازگی  مصوبه ای در خصوص منع به کارگیری خویشاوندان اعضای شورا و مدیران شهری داشته است . هرچند این مصوبه هنوز به تایید فرمانداری نرسیده و به صورت قانون ابلاغ نشده است اما مخالفت با این نوع انتصاب ها را از سوی پارلمان شهری نشان می دهد.