بهره‌برداری از فاز نخست پروژه برج هنر ایلام در زمان مقرر

دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰ | کد مطلب: ۱۰۴۴۹
بهره‌برداری از فاز نخست پروژه برج هنر ایلام در زمان مقرر
اسکان نيوز: سیدکمال‌الدین میرجعفریان، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در جلسه پیگیری پروژه‌های مدیریت فنی و اجرایی این اداره‌کل، اظهار کرد: اجرا به موقع پروژه‌های عمرانی حق عموم مردم بوده و این اداره‌کل برای این امر تمام توان خود در همه زمینه‌ها را به کار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر این‌که احداث برج هنر اسلامی شهر ایلام یک پروژه خاص است که تحول بزرگی در حوزه فرهنگ و هنر استان محسوب می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه وزارت راه و شهرسازی(شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران) و مسئولان استان تاکنون اعتبارات لازم برای این پروژه را تأمین کرده و از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد و بهانه‌ای برای تاخیر در اجرا پروژه از طرف پیمانکار پذیرفته شده نیست.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام ادامه داد: تذکرات لازم در این خصوص به پیمانکار داده شده و بر اتمام این فاز (اسکلت و سقف) در زمان مقرر با کیفیت عالی  تاکید شده است و برنامه‌ریزی  اجرایی هفتگی مرحله به مرحله از طرف این اداره‌کل تعریف و رصد می‌شود و اگر تعللی در این برنامه مشاهده شود اقدام قاطع قانونی به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: فاز نخست برج هنر ایلام در زمینی به مساحت 1550 متر مربع در 8 طبقه با زیر بنای 8000 متر مربع با قراردادی 18 ماهه در حال ساخت است و تاکنون حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مرجع: ایسنا