نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

انتقاد از تمام نشدن مرمت بقعه شیخ شهاب الدین اهری

يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶ | کد مطلب: ۱۰۱۸۱
انتقاد از تمام نشدن مرمت بقعه شیخ شهاب الدین اهری
اسکان نيوز: بیت‌الله عبدالهی صبح امروز یک شنبه در جمع خبرنگاران پرداخت به موقع خسارت به باغداران آسیب دیده اهری در اثر سرمازدگی‌های اخیر را لازم دانست و گفت: طبق ارزیابی کارشناسان سرمای نابهنگام اخیر به باغات اهر ۱۶۴ تا ۲۰۰ میلیارد تومان در حدود ۷ هزار هکتار از باغات خسارت وارد کرد.

وی گفت: با پیگیری‌های انجام‌ شده میزان خسارت به مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی و وزارت کشور منتقل‌شده است که امیدواریم با پرداخت خسارت تا حدودی از مشکلات باغداران کاسته شود.

نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، با گلایه مندی از عدم اتمام مرمت بقعه شیخ‌شهاب‌الدین اهری گفت: مسئولان اداره کل میراث فرهنگی استان در خصوص اتمام طرح مرمت بقعه شیخ‌شهاب‌الدین اهری اعلام کرده که منتظر رفتار سازه‌ها هستند و گفته بودند تا سه ماه مرمت این بقعه به اتمام می‌رسد اما متاسفانه تا به حال بیش از سه ماه از وعده آن‌ها گذشته ولی خبری از بازگشایی بقعه و موزه ادب و عرفان اهر نیست.

عبدالهی با بیان این‌که بیشتر پرداخت های دولت صرف پرداخت حقوق و یارانه‌ها می‌شود، گفت: لازم است در جهت حل مشکل بیکاری و یا پروژه‌های زیربنایی در شهرستان اهر بخش خصوصی نیز ورود کند که امیدواریم مسئولان نیز برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
 
مرجع: مهر