عضو شورای شهر یزد:

فعالیتم در شورای شهر یزد ادامه دارد/ پشتوانه من رای مردم است

پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱ | کد مطلب: ۴۵۹۶
فعالیتم در شورای شهر یزد ادامه دارد/ پشتوانه من  رای مردم است
به گزاش اسکان نيوز، سپنتا نیکنام، عضو شورای شهر یزد در خصوص صدور دستور موقت مبنی بر توقف و جلوگیری از ادامه فعالیت وی در شورا شهر یزد، اظهار کرد: تا این لحظه هیچ حکمی به بنده ابلاغ نشده و این موضوع صرفا یک برگه‌ای بوده که در شبکه‌های مجازی در حال توزیع است.

نیکنام در گفت‌وگو با خبرنگار اسکان نيوز،  ضمن تایید این‌که ‌موضوع مطرح شده در این حکم مربوط به بحث حضور اقلیت‌ها مذهبی در شورای شهر می‌‌شود، گفت: تا کنون هیچ نهاد رسمی هیچگونه حکمی را به بنده ابلاغ نکرده است  و همچنان مشغول فعالیت درشورای شهر یزد هستم.

به گفته عضو شورای شهر یزد، ایرادهایی به حکم مذکور وارد است، اما منتظر هستم که ببینم آیا حکمی به بنده ابلاغ می‌شود یا نه؛ تا جایی که در جریان هستم بسیار از مسئولان استانی در حال رفع و پیگیری این موضوع هستند و در حقیقت این حکم نظر مسئولان استانی نیست و تنها نتیجه یک اقدام فردی بوده است.

نیکنام ضمن تاکید بر این‌که مردم شهر یزد با رای خودشان، نظرشان را نسبت به بنده و حضور اقلیت‌های مذهبی در شورا نشان دادند، گفت: مسئولان استانی هم با تایید صلاحیت بنده نظرشان را نسبت به این مهم اعلام کرده‌اند. لذا هیچ خللی در انجام وظیفه‌ام به عنوان عضو شورای شهر یزد ایجاد نشده و پیگیر امور شهری هستم. 

عضو شورای شهر یزد در ادامه یادآور شد: مطمئن و امیدوارم که این مسئله ختم بخیر می‌شود اما قطعا چینین اتفاقاتی برای یزد جهانی مناسب نیست و خوشحال و خرسندم که این حکم نظر مسئولان استانی نبوده و تنها یک نظر شخصی و فردی بشمار می‌رود.

نیکنام در پایان با تاکید بر این‌که مردم یزد با اقلیت‌های مذهبی یک ارتباط و زندگی کاملا مسالمت‌آمیز دارند، خاطرنشان ساخت: 21 هزار رای مردم این شهر نشان‌دهنده آن است که  خواهران و براداران مسلمان ما با اقلیت‌ها مذهبی زندگی مسالمت‌آمیز دارند وهیچگاه نباید نظر یک فرد را با رای 21 هزار شهروند یزدی قیاس کرد، مدیرون مردم یزد هستم و پشتوانه‌ام در شورای شهر رای این مردم است.
 
گزارشگر : لیلا حسینی

کل نظرات : ۱
منتشر شده : ۱
در صف انتظار : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
 
 
بهمن راحتی
درود بسیار به آقای مهندس نیکنام .بسیار از این خبر اندوهگین شدیم باور کردنی نیست چنین خبری .مردم خردمند یزد نزدیک به 22 هزار رای با ایشان دادند مگر نه این که حضرت امام فرموده اند میزان رای ملت است .دیوان عدالت اداری به صرف شکایت یک نفر که که حالا از روی حسادت کینه و... مطالبی نوشته چنین حکمی باید بدهد با توجه به این که ایشان یکی از رقبای انتخاباتی آقای نیکنام بوده در دوره پنجم رای قابل توجهی برای ورود به شورای اسلامی شهر یزد نیاورده است .جناب نیکنام چه گناهی کرده. مگر امکان دارد که رای شهروندان خرد مند یزد به جناب نیکنام نادیده گرفته شود. چه توجیهی برای مردم دارید . مگر بارها بارها مقام معظم رهبری در فرمایشات خود همگان را بخصوص مسعولین را به پایبندی از قانون اساسی کشورسفارش ننموده اند؟آقای نیکنام در دودوره چهارم و پنجم توسط مردم بزرگوار یزد انتخاب گردیده واین نشان دهنده شایستگی درستکاری و توانمند ی ایشان در جهت رفع مشکلات مردم می باشد ایشان دربین مردم یزد از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است . باری مقام رهبری بارها تاکید فرموده اند که رای مردم حق الناس است در دست شما مسعولین وباید به رای مردم و نظر مردم احترام گذاشته شود. ما نباید بهانه به دست دشمنان داخلی وخارجی نظام وملت سلحشور ایران بدهیم واین اتحاد مردم شریف یزد را نادیده بگیریم وخوراک برای رسانهای خارجی تهیه نماییم در این برهه از زمان که نیازمند اتحاد وهمبستگی برای پیشرفت کشور بسیار ضروری است لذا از دیوان محترم عدالت اداری درخواست لغو حکم موقت را خواستاریم .سپاس از سایت وزین اسکان