واکنش هاشمی به نحوه خدمت دهی مترو در روز گذشته

واکنش هاشمی به نحوه خدمت دهی مترو در روز گذشته
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شلوغی مترو در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی با بیان اینکه نباید خدمات نیروهای مترو را زیر سوال ببریم در عین حال گفت: بر اساس پروتکل مترو در هنگام شلوغی سکوها باید جلوی هر «در» قطار یک نیرو گذاشته شود.
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب: ۲۴۹۸۴
Share
اسکان نيوز: محسن هاشمی صبح امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این که روز گذشته سوار مترو شدم تا به مراسم تشییع بیایم امابا ازدحام جمعیت مواجه شدم و به همین دلیل با مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تماس گرفته و عنوان کردم که باید در کنار هر«در» واگن مترو یک نفر نیرو بگذارند.
 
وی با بیان اینکه بر اساس پروتکل باید هنگامی که سکوهای ایستگاه‌ها شلوغ است برای هر در قطار یک نفر نیرو بگذارد تا مردم را هدایت کند گفت: در هر ایستگاه حدود 15 نفر نیرو فعال هستند که می‌توانستند از این افراد استفاده کنند و یا حتی از سایر ایستگاههای خلوت نیرو بگیرند.

هاشمی با بیان این که در مسیر تشییع پیکر قاسم سلیمانی سه الی 4 ایستگاه شلوغ داشتیم، گفت: البته مردم هم رو به روی در می‌ایستند و اجازه نمی‌دهند که افرادی که داخل هستند پیاده شوند و این در حالی است که باید آموزش ببینند.

رئیس شورای شهر تهران در خاتمه با بیان اینکه خدمات ارزنده‌ای روز گذشته در مترو ارائه شد، گفت: البته در زمانی که بی‌نظمی اتفاق می‌افتد نحوه سوار شدن مردم نیز بسیار مهم است و نباید خدمات نیروهای مترو را زیر سوال ببریم.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.