‍ فراهانی تاکید کرد:

لزوم توجه به تامین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران

لزوم توجه به تامین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران
پس از خبر اسکان نیوز در خصوص قطع یک هفته ای سیستم های آنلاین ستاد مدیریت بحران تهران مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران نسبت به این موضوع در صحن شورا تذکر داد.
يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب: ۲۴۰۰۸
Share
اسکان نيوز: فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران نسبت به لزوم  توجه به تامین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران، آتش نشانی، اورژانس، مراکز امدادی و سایر مراکزی که عملکرد مشابهی دارند، واکنش نشان داد.

 رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به مشکل قطعی اینترنت طی تذکری که تقدیم هیئت رئیسه شد، گفت: متاسفانه در خلال تصمیم اندیشیده شده برای مهار اغتشاشات در هفته گذشته توسط شورای امنیت کشور، سیستم های آنلاین سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به علت عدم دسترسی به اینترنت در این مدت مشابه دسترسی شهروندان قطع شده بود، امری که نه تنها غیر منطقی  و تعجب برانگیز بود،بلکه می توانست با بروز یک حادثه طبیعی (اعم از سیل،زلزله،آتش سوزی بزرگ و...) تاب آوری و پایداری شهر را در برابر این حوادث مختل و زیر سوال ببرد.

او افزود: لازم است برای جلوگیری از تکرار آن تدابیر ویژه ای اندیشیده شود و سازمان مدیریت بحران، آتش نشانی، اورژانس، مراکز امدادی و ... در این گونه تصمیم ها مستثنی شوند.
 
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: با عنایت به اهمیت موضوع و لزوم چاره اندیشی در این باره به عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند2ماده 80 قانون شوراهای اسلامی کشور،درباره « توجه به تامین اینترنت و پایداری شبکه ارتباطی سازمان مدیریت بحران شهر تهران،مراکز امدادی و سایر مراکزی که عملکرد مشابهی دارند » به وزیر کشور که اخیراً ریاست بحران شهر تهران از سوی شهردار تهران به ایشان سپرده شده است، تذکر می دهم.
 
فراهانی در پایان گفت: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر ،وزیر  کشور شاهد توجه بیش از پیش به تاب آوری تهران برای زندگی همه شهروندان  باشیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.