تذکر به شهرداری درمورد ضرورت ارایه گزارش درباره بازپس گیری املاک

تذکر به شهرداری درمورد ضرورت ارایه گزارش درباره بازپس گیری املاک
یک عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران به شهردار تهران تذکر داد که در مورد روند بازپس گیری املاک گزارشی را به شورا ارائه کند.
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
ساعت ۱۱:۳۳
کد مطلب: ۲۳۰۸۴
Share
اسکان نيوز: شهربانو امانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود ضمن اشاره به عدم ساماندهی املاک در شهرداری تهران گفت: 20 مهر ماه سال ۹۶ شورای شهر مصوبه‌ای در مورد ساماندهی واگذاری املاک شهرداری داشت و مقرر شد لیست همه املاک منقول و غیرمنقولی که شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی داده برای بررسی به شورای شهر داده شود اما متاسفانه با گذشت دو سال هنوز گزارشی ارائه نشده است.

وی با بیان این که به ما اطلاع دادند که تعداد زیادی از املاک در دست حقیقی و حقوقی و در مناطق برخوردار تهران است،اظهارکرد: در سال ۹۴ شهرداری اقدام به واگذاری زمینی در خیابان الهیه کرد و باید مشخصات طرف قرارداد، نحوه  قرارداد و ... را به شورا ارسال کند.

امانی با اشاره به این که از شهردار تهران سوال دارم که نحوه واگذاری املاک شهرداری به چه صورت است، گفت: شهرداری در مورد سامانه املاک چه کرده و روند بازپس‌گیری چگونه بوده است و اطلاعات املاک پس گرفته شده را نیز به شورا ارائه دهد.

وی با بیان اینکه شهرداری می‌بایست اطلاعات املاک و زمین‌ها را در سامانه شفافیت بارگذاری کند،اظهارکرد: چرا تاکنون این مهم محقق نشده است؟ به همین دلیل مراتب را به شهردار تهران تذکر می‌دهم.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.