مجید فراهانی:

ادغام مراکز آموزشی شهرداری تهران به افزایش هزینه‌ها منجر می‌شود

ادغام مراکز آموزشی شهرداری تهران به افزایش هزینه‌ها منجر می‌شود
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران ضمن مخالفت با ادغام مراکز آموزشی شهرداری تهران عنوان کرد که در صورت تصویب هزینه ها افزایش پیدا خواهد کرد.
يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت ۱۲:۲۳
کد مطلب: ۱۹۳۶۲
Share
به گزارش اسکان نيوز، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در جریان صد و سی و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران ضمن مخالفت با پیشنهاد برای تجمیع مراکز آموزشی شهرداری تهران در قالب یک مرکز گفت: به عنوان کسی که موسسه آموزشی دارد و سال ها در این زمینه فعالیت داشته عنوان می کنم که بحث آموزش ضمن خدمت با آموزش هایی که دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی ارائه می شود، متفاوت است.

وی تصریح کرد: چنانچه واحدهای آموزشی شهرداری را بخواهیم ادغام کنیم در ظاهر این است که می خواهیم ادغام کنیم اما در باطن هزینه هایمان افزایش پیدا کرده و به اهدافی که برای آموزش های ضمن خدمت و کوتاه مدت در نظر گرفته ایم نمی رسیم.

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: یعنی آموزشی که بنا است به افراد ارائه شود به جایی که خود مرکز بخواهد آموزش ها را بدهد و با استاد هماهنگ باشد؛  باید به مراکز دیگر علمی کاربردی و هر جای دیگر سفارش بدهند تا این دوره ها برگزار شود.

فراهانی ادامه داد: از سوی دیگر در صورت تصویب، معلوم نیست مباحث مدنظر ارائه شود و حتی زمان بندی برگزاری دوره ها مشخص نخواهد بود. از سوی دیگر مشخص نخواهد بود که با همان هدف این آموزش ها ارائه و اتفاقا هزینه ها افزایش پیدا خواهد کرد.

وی در پایان تاکید کرد: لذا خواهشمندم با ادغام مراکز آموزشی شهرداری تهران در قالب یک مرکز مخالفت شود چرا که نه به اهداف خود خواهیم رسید و هزینه ها افزایش پیدا می کند و این خود موجب دوباره کاری و نارضایتی خواهد شد.

گفتنی است در پایان پیشنهاد ادغام مراکز آموزشی شهرداری تهران با 8 موافق و 10 مخالف به تصویب نرسید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.