محمد سالاری:

لایحه مالیات بر ارزش افزوده مغایر قانون اساسی و برنامه ششم توسعه است

لایحه مالیات بر ارزش افزوده مغایر قانون اساسی و برنامه ششم توسعه است
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خواستار صدور بیانیه و حضور اعضای شورای شهر تهران در صحن مجلس به منظور اعتراض به لایحه مالیات بر ارزش افزوده شد.
يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: ۱۹۳۵۲
Share
به گزارش اسکان نيوز، محمد سالاری در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به لایحه مالیات بر ارزش افزوده که در دستور کار مجلس قرار دارد، گفت: این موضوع یکی از دغدغه های جدی نهاد شوراهای شهر و روستای کشور است و این تصمیم مجلس نقطه عطفی در سرنوشت و آینده مدیریت شهری و حکمرانی محلی، مردم سالاری، دموکراسی و مشارکت دادن مردم در تصمیم گیری ها خواهد بود.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه در برنامه سوم و چهارم توسعه کشور بر شکل گیری مدیریت یکپارچه و هماهنگ کشور تاکید شده و بر اساس آن تمام تصدی گری ها و تولی گری ها حوزه شهر باید به شهرداری ها و شوراها برونسپاری شود، این تصمیم دولت هم در ارائه لایحه قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده و هم تصمیم کمیسیون اقتصادی مجلس مغایرت جدی با قانون اساسی، برنامه ششم توسعه و لایحه درآمدهای پایدار دارد.

سالاری در پایان پیشنهاد داد: نیاز است شورای شهر یک بیانیه اعتراضی جدی در این خصوص صادر کنند و حتی اعضای شورای شهر برای اعتراض به این تصمیم در صحن  مجلس حضور پیدا کنند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.