توضیحات شهردار در خصوص تضمین پروژه های شهری

توضیحات شهردار در خصوص تضمین پروژه های شهری
شهردار تهران گفت: در بهره برداری پروژه ها تضمین شخصی معنا ندارد و هر پروژه ای پیمانکار و مشاور دارد.
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸
ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب: ۱۸۷۱۱
Share
به گزارش اسکان نيوز، پیروز حناچی در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تصویب لایحه دو فوریتی کمک شهرداری به استان های سیل زده گفت: از ساعات اولیه سیل امسال اکیپ های مختلفی از سوی شهرداری تهران به خوزستان، گلستان، لرستان و ... اعزام شد که مجوز این کمک ها باید از سوی شورای شهر تهران تایید می شد. این بحران ملی بود و شهرداری تهران باید کمک های خود را به این استان ها اعزام می کرد.

وی با اشاره به کمک های فنی به دشت آزادگان گفت: کمک های نقدی، غیرنقدی، ماشین آلات و ... به این مناطق اعزام شدند که شورا تاکید داشت رقم ریالی این کمک ها مشخص شود که در جریان بررسی دو فوریت این رقم ها مشخص خواهد شد.

حناچی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در خصوص اعتراض صبح امروز پیمانکاران مقابل شورای شهر و شعارهای تندی که علیه مدیریت شهری می دادند، گفت: استثنائا تجمع پیمانکاران را شاهد نیستیم ما در این مدت بخشی از طلب پیمانکاران را داده ایم و تلاش کرده ایم مشکل زیادی از آنها را حل کنیم. امروز شاهد اعتراض رانندگان فرودگاه امام هستیم که پیش از این خودروی عمومی تلقی می شدند که بر اساس مصوبه شورای شهر تهران باید هزینه ورود به طرح ترافیک را بدهند.

وی در خصوص حادثه مترو نیز توضیح داد: در یکی از محورهای فرعی دپو و هواکش ها حادثه ای رخ داده بود که این حادثه به درستی اطلاع رسانی نشده بود.

حناچی در خصوص تضمینی که برای ایمنی خطوط مترو داده شده بود، گفت: کسی تضمین شخصی نمی دهد، هر پروژه پیمانکار و مشاور دارد که بهره برداری از با تایید آنها انجام می شود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.