شهردار منطقه ۱۰ بازداشت یکی از مدیران این منطقه را تایید کرد

بحیرایی گفت: مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ به دلیل پاره‌ای از تخلفات بازداشت و در زندان اوین است.
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸
ساعت ۱۰:۵۵
کد مطلب: ۱۸۶۶۴
Share
اسکان نيوز: حسین بحیرایی شهردار منطقه ۱۰ شهردار تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه مدیر املاک پیشین منطقه ۱۰ حدود ۷ ماه پیش بازداشت شده و اکنون در زندان اوین است، گفت: با توجه به اینکه من یک ماه است شهردار منطقه شده‌ام، با حراست و مجموعه مدیران شهرداری صحبت‌هایی کرده‌ام که اظهارات آن‌ها نشان می‌دهد پاره‌ای از تخلفات رخ داده است.

شهردار منطقه ۱۰ با بیان اینکه از تیم بازرسی ویژه خواسته‌ام تا تحقیقاتی را در مورد این موضوع انجام دهند و اطلاعات دقیقی را به ما ارائه دهند، اظهار کرد: تا جایی که من می‌دانم اتهامات این فرد هنوز اثبات نشده و پرونده در حال رسیدگی است.

وی با بیان اینکه نوع اتهامات مالی است، اظهار کرد: در یکی از محور‌های منطقه املاک خاصی تملک شده بود که بیش از ۹۰ درصد آن‌ها باقی مانده و سوال این است که چرا وقتی تعدادی املاک مورد تملک قرار می‌گیرد آن‌ها را به صورت موردی تملک می‌کنند و بقیه همچنان باقی می‌ماند و تبدیل به نقاط بی دفاع شهری می‌شوند که در نهایت برای ساکنین ایجاد مزاحمت می‌کند.

بحیرایی با بیان اینکه اظهارنظر قطعی در مورد این پرونده زود است خاطرنشان کرد: در مورد رقم تخلفات به هیچ جمع‌بندی نرسیده‌ایم.
مرجع: باشگاه خبرنگاران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.