فراهانی مطرح کرد:

لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقاء سطح ایمنی معابر شهری

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با ارائه تذکری نسبت به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقاء سطح ایمنی معابر شهری واکنش نشان داد.
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب: ۱۴۹۵۷
Share
به گزارش اسکان نيوز، مجید فراهانی در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران برای خدمت رسانی  برخی معابر در زمینه وضعیت علایم ترافیکی و سطح ایمنی معابر شهری انتقاد کرد.

رئیس کمیته بودجه و نظارت در ابتدای این تذکر عنوان کرد: علائم ترافیکی راهنما و هدایتگر سرنشینان خودرو ها و عابرین پیاده و زمینه ساز ارتقاء ایمنی و کیفیت راهها به شمار می آیند، بر همین اساس در بودجه سال 1397 شهرداری تهران برای اجرای علایم افقی ترافیکی مبلغ 422 میلیارد ریال ،تعمیر و تعویض علائم عمودی ترافیکی مبلغ 239 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی و به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است.

فراهانی گفت: متاسفانه این خدمت رسانی در برخی معابر به علل مختلف به نحو مطلوبی ارائه نمی شود که لازم است برای رفع این نقصان و ارتقاء سطح کیفیت و ایمنی عبور و مرور شهروندان مورد توجه جدی قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران افزود: بر همین اساس اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند 3 ماده 71 قانون شوراهای اسلامی کشور،درباره « لزوم  توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقاء سطح ایمنی معابر شهری » به شهرداری تهران تذکر می دهم و  انتظار دارم شهرداری بیش از پیش به مساله ایمنی معابر توجه کنید.

وی در پایان اظهار کرد: امیدوارم با اقدام به موقع، شهردار تهران شاهد توجه بیش از پیش به ایمنی معابر و عبور و مرور شهروندان در سطح شهر باشیم.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.