میرلوحی تکذیب کرد؛

رد پای دلالان جدید در شهرداری تهران

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران گفت: « اگر چنین مواردی همچنان وجود دارد، شهروندان و اصحاب رسانه می‌توانند اطلاع دهند تا سریعاً با آن برخورد شود.»
چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷
ساعت ۱۱:۴۷
کد مطلب: ۱۳۸۳۵
Share
اسکان نيوز: در دوره مدیریتی گذشته بود که دلالان شهرداری تهران پدید آمدند. دلالانی که درصدی از پول پیمانکاران طلبکار از شهرداری را دریافت می‌کردند تا برای پیمانکار همه طلب را وصول کنند.
 
این مسئله و تخلف سیستمی قدیمی است؛ اما با شروع دوره مدیریت شهری جدید، اصلاح طلبان با چنین موضوعات و تخلفاتی به جد برخورد کردند. به تازگی دوباره صحبت‌هایی از تغییر کاربری دلالان به گوش می‌رسد. صحبت‌هایی که نشان از موفق نشدن مدیریت شهری جدید برای جلوگیری از دلالی در شهرداری است.

یک عضو شورای شهر تهران در واکنش به این خبر، آن را تکذیب کرد که در ادامه خواهید خواند.

محمود میرلوحی، رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران با تکذیب شایعات جدید در مورد دلالان تغییر کاربری داده در شهرداری تهران، گفت: «همه تلاش اعضای شورای شهر جلوگیری از  فساد و گرفتاری‌های هولوگرام بوده است. اگر چنین مواردی همچنان وجود دارد، شهروندان و اصحاب رسانه می‌توانند اطلاع دهند تا سریعاً با آن برخورد شود.»

شهرداری تهران درحال پرداخت بدهی‌های سال 95 و 96

وی با بیان اینکه پیمانکاران در مورد مطالبات رقم بالایی از شهرداری طلب دارند و به همین علت مرتب به شورای شورای شهر می‌آیند، اظهار داشت: «روند پرداخت مطالبات پیمانکاران قانونمند شده است و به صورت تدریجی پرداخت می‌شود. فرمولی  از سمت طلبکاران پیشنهاد شد تا طلبکارانی که بیش از 500 میلیون طلب داشتند بر اساس ترتیب  سال، تسویه شود. طبق آخرین اخبار بدهی‌های سال 93 و 94 پرداخت شده و در حال حاضر هم مطالبات سال 95 و 96 پرداخت می‌شود.»

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای شهر تهران تصریح کرد: «بی‌شک همه میدانند که منابع کم است و باید عادلانه و منصفانه بین طلبکاران توزیع شود. شایعات شنیده شده در این خصوص را تکذیب می‌کنم.»
مرجع: برنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.