فرقی نمی‌کند چه کسی باشد غیرقانونی باشد پس می‌گیریم/لیست املاک به 1600 ملک رسید

فرقی نمی‌کند چه کسی باشد غیرقانونی باشد پس می‌گیریم/لیست املاک به 1600 ملک رسید
محمود میر لوحی، عضو شورای شهر تهران با اشاره به بازپس‌گیری املاک شهرداری گفت: در باز پس‌گیری املاک تهران جدی هستیم و مورد به مورد بررسی خواهیم کرد. برایمان تفاوت نمی کند این املاک در اختیار چه کسانی است اگر روند قانونی را طی نکرده باشد آنها را پس می گیریم
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۵:۰۹
کد مطلب: ۱۳۲۹۵
Share
به گزارش اسکان نيوز، محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران که به گفته خودش هر هفته موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران در گذشته را پیگیری می کند درباره واگذاری این دو ورزشگاه به دو باشگاه تهرانی می گوید : بسیاری از واگذاری های انجام شده در گذشته بر اساس قانون و مصوبات شورا نبوده است باید دید این واگذاری روند قانونی خود را طی کرده است یا نه؟

او ادامه داد: از شهرداری خواسته ایم گزارش جامعی در خصوص املاک واگذار شده به شورا ارائه کند تا مواردی که با ماموریت های مدیریت شهری هماهنگی ندارد پس گرفته شود.

در بازپس گیری املاک تهران جدی هستیم و مورد به مورد بررسی خواهیم کرد. برایمان تفاوت نمی کند این املاک در اختیار چه کسانی است اگر روند قانونی را طی نکرده باشد آنها را پس می گیریم که بیشتر این واگذاری ها روند قانونی را طی نکرده است.

به گفته میر لوحی در گزارش آقای نجفی تعداد این املاک ۶۷۴ ملک عنوان شده بود که در حال حاضر به ۱۶۰۰ملک رسیده که باید به شهرداری پس داده شوند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.