به زودی بهره برداری سرخه حصار به شهرداری واگذار می شود

به زودی بهره برداری سرخه حصار به شهرداری واگذار می شود
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: به زودی بهره برداری سرخه حصار به شهرداری واگذار می شود.
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
ساعت ۱۴:۵۲
کد مطلب: ۱۳۱۷۴
Share
اسکان نيوز: غلامعلی ابراهیمی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳، ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: برجستگی رسانه در دوران امروز به دلیل مدیران ناکارآمد و ناسالم زیاد شده است.

وی با بیان اینکه شغل خبرنگاری شغل پرمخاطره ای است گفت: جامعه سالم مدیریتی را رسانه ها ایجاد می کنند و سرکوب رسانه باعث می شود به سمت جامعه سالم مدیریتی حرکت نکنیم.

وی با اشاره به رشد رسانه ها در سالهای اخیر گفت: می توان گفت این روزها با توجه به اقتضائات جامعه در سراسر دنیا، رسانه ها حکومت می کنند و ارتباط با مردم فرهنگ سازی و ارائه خط مشی توسط آنها صورت می گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ با اشاره به یکی از جاذبه های گردشگری در منطقه ۱۳ خاطرنشان کرد: برخلاف غرب تهران که شاهد افتتاح پروژه های بسیار ویژه گردشگری بودیم و هزینه های بسیاری نیز درباره آنها صورت گرفت. این موضوع را در شرق تهران مشاهده نکردیم.

ابراهیمی افزود: ما معتقدیم سرخه حصار بهترین ظرفیت گردشگری را در کل تهران می تواند داشته باشد اما متأسفانه این ظرفیت مغفول مانده است.

وی ادامه داد: بعد از پیگیری ۱۱ ماهه توسط شهردار منطقه، به زودی بهره برداری سرخه حصار به شهرداری واگذار خواهد شد البته این واگذاری با شرایط خاص صورت می گیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: براساس بهره برداری جدید، شهرداری تنها ۵ درصد اجازه ساخت و ساز در این منطقه را دارد یعنی ۵ درصد از ظرفیت ۶۴۰ هکتاری. ما ۵۵ پروژه برای این ۵ درصد طراحی کرده ایم و بیش از ۲۰۰ جلسه با سرمایه گذاران داشته ایم تا هزینه مناسب در این بخش صورت گیرد.
 
مرجع: مهر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.