دستور جدید به مدیران و کارکنان شهرداری:

تعامل پرسنل شهرداری با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با هماهنگی حراست صورت گیرد

يکشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹ | کد مطلب: ۱۲۳۱۲
تعامل پرسنل شهرداری با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی با هماهنگی حراست صورت گیرد
بخش های مهم خبر
  • حراست کل شهرداری تهران طی نامه ای نحوه تعامل مدیران، معاونان، مشاوران و پرسنل شهرداری تهران و شهرداران 22گانه با دستگاه های امنیتی و انتظامی مشخص شد.
به گزارش اسکان نيوز، اخیرا خبر نفوذ یک فرد جاعل که از طریق معاونت حمل و نقل و ترافیک و ارتباط با پورسیدآقایی تا دفتر شهردار نفوذ کرده بود، خبر ساز شد. در تصویری که در اختیار اسکان نيوز قرار گرفته، این فرد جاعل حتی در جلسات افشانی شهردار تهران با برخی مقامات نظامی کشور نیز حضور داشت.

این فرد چند روز پیش توسط نهادهای امنیتی دستگیر شده است.

در پی انتشار این خبر «جعفر صمیعی» مدیرکل حراست شهرداری تهران طی نامه ای نحوه تعامل مدیران، معاونان، مشاوران شهرداری و شهرداران مناطق با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی را مشخص کرد.

او با اشاره به لزوم جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی اعلام کرد؛ «برخی از افراد با استفاده از عناوین امنیتی و انتظامی ضمن تماس مستقیم یا شماره های ناشناس به ارتباط با پرسنل و مدیران شهرداری در جهت سوءاستفاده از موقعیت شغلی آنها اقدام می کنند.»

طی این نامه تاکید شده؛ «قبل از هرگونه دعوت یا حضور همکاران شهرداری در مراجع انتظامی و امنیتی منوط به هماهنگی با حراست کل است.»

گفتنی است؛ حراست کل شهرداری این نامه را علاوه بر معاونان، مشاوران و شهرداران مناطق شهرداری تهران به روسا و مدیرعاملان سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری ارسال کرده است.