واکنش تند محمود میرلوحی به اظهارات اعضای شورای چهارم:

شورای پنجم با رانت و فساد برخود انقلابی می‌کند/چمران به تخلفات شهرداری گذشته واکنش نشان دهد

شورای پنجم با رانت و فساد برخود انقلابی می‌کند/چمران به تخلفات شهرداری گذشته واکنش نشان دهد
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان می‌گوید: نزدیک به یک سال است که در مورد فساد و رانت در سیستم مدیریت شهری گذشته حرف می‌زنیم و تلاش می‌کنیم در مبارزه با تخلفات انقلابی عمل کنیم، در این شرایط آنهایی که دم از امام و انقلاب می‌زنند چرا پاسخگو عملکرد خودشان نیستند؟ ما به گفته آنها اهمیتی نمی‌دهیم و به شفاف‌سازی که خواسته مردم است ادامه می‌دهیم.
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب: ۱۲۲۷۵
Share
اسکان نيوز: محمود میرلوحی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان و همچنین عضو شورای شهر تهران در واکنش به گفته یکی از اعضای پیشین شورای شهر تهران مبنی بر اینکه تا انتهای سال جاری به اندازه یک کمیسیون از اعضای شورای پنجم باید ساختمان بهشت را ترک کنند گفت: در دنیای سیاست این حرف‌ها طبیعی است .آنها فکر می‌کنند ما جایشان در شورای شهر اشغال کرده‌ایم زیرا آنها 14 سال بر روی این صندلی‌ها می‌نشستند و هر از چندگاهی چنین واکنش‌هایی به شورای شهر پنجم دارند که زیاد هم مهم نیست.

وی ادامه داد: همانطور که مردم ما را انتخاب کردند تا آقایان به مرخصی بروند برخی از اعضای شورای چهارم هم می‌خواهند ما را به مرخصی بفرستند ولی باید بدانند که مردم مشخص می‌کنند چه کسی باید در راس کار باشد. این رقابت‌ها باید وجود داشته باشد و طبیعی است.

عضو شورای شهر تهران با انتقاد از حمایت برخی رسانه ها ‌از اصولگرایان اضافه کرد: مشکل اینجاست که آنها در دوره‌ای که مسئولیت داشتند از تریبون‌های وابسته به نهاد خاص بسیار استفاده می‌کردند و هنوزهم از این رسانه‌ها استفاده می‌کنند. آن زمان هرچه ما از وضعیت ناگوار مردم صحبت می‌کردیم در میان هیاهوی آنها شنیده نمی‌شد و در حال حاضر هم که ما به تصمیم مردم به میدان آمده‌ایم باز هم می‌بینیم که صدای آنها از رسانه ملی و رسانه‌های متعلق  به یک نهاد خاص در جامعه منعکس می‌شود ولی تاثیری در روند کار ما نخواهد داشت.

میرلوحی با اشاره به حمایت بی دریغ این افراد از محمود احمدی‌نژاد در انتخابات 88 خاطرنشان کرد: زمانی که احمدی‌نژاد آمد و رییس جمهور شد ما گفتیم که حضور وی برای کشور مضر است و هرچه ما گفتیم اینها برای او چک سفید می‌کشیدند، هرچه ما می‌گفتیم این حمایت‌ها به فاجعه ختم خواهد شد آنها اصرار بر ادامه حمایت داشتند و حالا هم می‌بینیم که اصرار آنها حال و روز کشور را به چه وضعی کشانده است.

معاون وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان اینکه کسی احتیاجی به حمایت آنها ندارد ادامه داد: ما نیازی به تایید آنها نداریم زیرا رای مردم ما را به اینجا آورده است و ان شاالله به قولی که به شهروندان داده‌ایم عمل خواهیم کرد. ما به مردم نگفتیم که آمده‌ایم گشت ارشاد راه بیندازیم و نیروی آنها را بالا ببریم ما به مردم گفته‌ایم که می‌آییم آنچه مشکلات اصلی شهر است را بر طرف می‌کنیم.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به رضایت مردم از شورای شهر گفت: مردم در این اوضاع کشور نسبت به شورای شهر خوشبین هستند باتوجه به این موضوع رقبای خود را دعوت به انصاف می‌کنیم.

هشت ماه است که می‌گوییم باید به تخلفات رسا تجارت رسیدگی کنیم چرا چمران به این موضوع واکنش نشان نمی‌دهند فقط 4 هزار و 500 میلیارد از منابع شهرداری در این محل صرف شده است و آنها باید به این موضوع جواب بدهند. اگر خیلی احساس مسئولیت می‌کنند و خودشان را تابع ولایت می‌دانند و دم از انقلاب و امام می‌زنند بیایند به این ابهامات پاسخ دهند.

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در پایان گفت: به‌نظر من آقایان باید ما را تحسین کنند زیرا در این اوضاع کشور که اعتماد عمومی آسیب دیده است و به همه قوا اعتماد ندارند ما در شورای شهر تهران با تخلفات سیستم مدیریت شهر گذشته برخورد انقلابی می‌کنیم و در راستای انقلاب در حرکت هستیم. در همین راستا با رانت و فساد مبارزه خواهیم کرد و اگر مدعی هستند که کاری پیش نبردیم باید بگویم همین که فضا را به سمت شفافیت می‌بریم نشان از بهبود وضعیت دارد.
 
مرجع: شهردار آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.