کواکبیان: اوایل مرداد طرح تفحص از شهرداری تهران به جریان می‌افتد/ مافی: پیرو دستور مقام معظم رهبری مجلس طرح تحقیق و تفحص را جدی بگیرد

کواکبیان: اوایل مرداد طرح تفحص از شهرداری تهران به جریان می‌افتد/ مافی: پیرو دستور مقام معظم رهبری مجلس طرح تحقیق و تفحص را جدی بگیرد
دو تن از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از پیگیری طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شهرداری تهران و بررسی مجدد آن خبر دادند.
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۱:۱۷
کد مطلب: ۱۲۱۷۶
Share
اسکان نيوز: مصطفی کواکبیان در خصوص سر انجام طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران گفت: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در دستور کار است. کمیسیون به صحن گزارش خود را ارائه کرده، حال طرح منتظر نوبت رسیدگی است و بعد از تعطیلات مجلس در اوایل مرداد ماه این طرح مورد بررسی و به جریان خواهد افتاد.

وی در خصوص دستگیری قائم مقام شهردار اسبق تهران و دستور مقام معظم رهبری به رئیس کل نیروهای مسلح در خصوص پیگیری این پرونده و امکان بررسی این موضوع در مجلس، گفت: موضوع تحقیق و تفحص مجلس از شهرداری املاک نجومی است و هر موضوع دیگری اگر بخواهد مطرح شود باید به صحن علنی مجلس بیاید تا بعد از بررسی مورد تصویب قرار بگیرد.

مافی: پیرو دستور مقام معظم رهبری مجلس می تواند طرح تحقیق و تفحص را جدی بگیرد

همچنین پروانه مافی یکی دیگر از نمایندگان تهران نیز در این خصوص گفت: تا جای که من اطلاع دارم این موضوع در حال پیگیری است به عبارتی  کنار گذاشته نشده  و چند نفر از نمایندگان تهران پیگیر موضوع هستند اما هنوز به صحن مجلس نیامده است.

وی ادامه داد: ما در جلسات که با شورای شهر داریم یکی دو بار اعضای شورای تهران نیز  از نمایندگان خواسته اند که این طرح پیگیری شود.

وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در مورد پیگیری یکی از پرونده های شهرداری تهران، گفت: بعد از دستگیری قائم مقام شهردار اسبق، مقام معظم رهبری برای شفاف سازی امور دستور خوبی صادر کردند که پیرو این دستور مجلس می تواند طرح تحقیق و تفحص را جدیتر بگیرد.
مرجع: خانه ملت

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.