افشین‌هاشمی:

دیگر چیزی به نام سینمای کودک و نوجوان نداریم

دیگر چیزی به نام سینمای کودک و نوجوان نداریم
افشین هاشمی با تاکید بر اینکه کودک خاصیت ویژه‌ای دارد و آن هم این است که در هر اثری با هر مضمونی قرار بگیرد آن فیلم خاص می‌شود، می‌گوید: «متاسفانه دیگر چیزی به نام سینمای کودک و نوجوان نداریم. کودک و موضوعی که درباره بچه‌ها باشه قطعا لبخند و حال خوب را بر لب مخاطبان جاری می‌کند.»
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷
ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: ۱۲۰۸۷
Share
اسکان نيوز: افشین هاشمی هم تئاتر بازی می کند و هم کارگردانی در سینما. او اکنون کارگردانی «خاله قورباغه» را انجام داده است که در ژانر سینمای کودک و نوجوان جای دارد. این فیلم از روزهای نخست تابستان در سالن‌های سینما اکران شده است و به این بهانه گفت‌وگویی با کارگردان این فیلم داشتیم.
 
افشین‌هاشمی کارگردان فیلم«خاله قورباغه» درباره اکران این فیلم گفت: « خوشحالم که فیلم ما اکرانشده است. به هر حال بین همه این اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد جای شکر دارد که فیلمی با این مضمون اکران می‌شود.»
 
هاشمی ادامه داد: « کودک خاصیت ویژه‌ای دارد و آن هم این است که در هر اثری با هر مضمونی قرار بگیرد آن فیلم خاص می شود و تاثیر فوق العاده‌ای در جامعه می‌گذارد. در «خاله قورباغه» هم سعی کرده‌ایم که به موضوع کودک توجه کنیم.»
 
این کارگردان اضافه کرد: «متاسفانه دیگر چیزی به نام سینمای کودک و نوجوان نداریم. کودک و موضوعی که درباره بچه‌ها باشه قطعا لبخند و حال خوب را بر لب مخاطبان جاری می‌کند. اطلاع ندارم که فیلم ما در جشنواره فیلم کودک و نوجوان حضور خواهد داشت یا خیر زیرا جشنواره‌ها قوانین خاص خود را دارند. »
 
کارگردان نمایش «شیرهای خان بابا سلطنه» درباره فعالیت‌هایش در تئاتر گفت: « بیکار نمی‌مانم و به زودی باز هم کار تئاتر خواهم کرد. البته اکنون درگیر «خاله قورباغه» هستم. قرار نیست که همه کارهایی که انجام می دهم مانند «شیرهای خان بابا سلطنه» بدرخشد . اما سعی دارم که کار قابل قبولی را نمایش دهم. اکنون در حال بازی در یک فیلم هستم و بعد از آن تئاتر خواهم ساخت»

 
مرجع: اعتماد آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.