فربه شدن شهرداری بندرعباس سبب کندی عملکرد آن شده است

آبتین امیری، عضو شورای شهر بندرعباس
فربه شدن شهرداری بندرعباس سبب کندی عملکرد آن شده است
آبتین امیری، عضو شورای شهر بندرعباس در یادداشتی تاکید کرده که جذب نیرو بیش از نیاز واقعی باعث شده که شهرداری فربه و با مشکلات عدیده‌ای مواجه شود.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
ساعت ۱۳:۳۶
کد مطلب: ۸۰۱۶
Share
به گزارش اسکان نيوز، شهر ساحلی مثل بندرعباس دارای پتانسیل‌های زیادی است اما این‌گونه نیست که همه مشکلات شهری توسط شهرداری قابل حل باشد. در کشور ما یکی از سخت‌ترین کارها هماهنگی میان ادارات و دستگاه‌هاست و متاسفانه شهرداری برای هر تصمیم و اقدامی باید با چندین نهاد واداره هماهنگ کند.

 وجود فساد اداری در نهادی مثل شهرداری دغدغه همه اعضای شوراست و اگرانتقادی در این خصوص وارد می‌شود از روی دلسوزی است اما طرح موضوع فساد اداری بطور کلی مشکلی را حل نمی‌کند، بلکه باید هر بخش از شهرداری بصورت جداگانه مورد ارزیابی قرارگیرد. فساد موجود در شهرداری تابعی از فساد اداری در دیگر نهادها و ادارات دولتی است.

 مهمترین مشکل شهرداری بندرعباس فربه شدن شهرداری است، در سه دهه اخیر شهرداری بیش از نیاز واقعی خود نیرو جذب کرده است، اما تعدیل نیرونیازمند یک اراده قوی است، زیرا به محض طرح موضوع دیگر دستگاه‌ها ورود می‌کنند و اجازه یک تصمیم‌گیری قاطع دراین خصوص به شهرداری نمی‌دهند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.