کاش این جمع، دور رهبر حلقه بزنند

کاش این جمع، دور رهبر حلقه بزنند
چهره‌های مشهور سیاسی کشور،مهمان رئیس جمهور شدند. چه مهم است که چه گفته‌اند و چه شنیده‌اند. همین که بعد از سال‌ها توانسته‌اند دور یک میز بنشینند و در یک فضا تنفس کنند،ارزشمند است.
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت ۲۰:۲۸
کد مطلب: ۱۹۶۵۷
Share
اسکان نيوز: محمد مهاجری نوشت: فرهنگ دینی و ملی ما مبتنی است بر گفت‌وگو. اما همین فرهنگ زیبا از میان شخصیت‌های سیاسی کشورمان رخت بربسته است. طبع آدم‌ها نازک شده و رگ گردن‌شان کلفت. درشت گویی می‌کنند و به همدیگر دندان قروچه می‌روند. از طریق رسانه‌ها سر هم داد می‌زنند. همه فقط زبانند و کسی گوش نیست.

اگر لختی دور هم بنشینند، کینه‌هاشان اول به کدورت تبدیل می‌شود و به‌تدریج مهربانی جایش را می‌گیرد.

دعوا راه انداختن بین فرزندان انقلاب، کاسبی عده‌ای خاص است. این عده خودشان اصل فتنه‌اند اما دیگران را فتنه‌گر می‌خوانند.بعد از دیدار 2 روز پیش، ببینید کدام جریان‌ها و رسانه‌ها خشمشان بیرون زد.

اگر چنین دیدارهایی متوالیا انجام شود، مملکت روی آرامش می‌بیند. و بخصوص این روزها که در جنگ تمام عیار با دشمنیم، دوستان متح تر می‌شوند. کاش چنین نشست‌هایی با حضور سران قوای مقننه و قضاییه و مجمع تشخیص هم برگزار شود.

و ... چه آرزوی شیرینی است اگر همین چهره‌های سیاسی دور مقام معظم رهبری حلقه بزنند. سخن بگویند و حرف بشنوند. گله کنند و نقد تحمل کنند. این آرزوی شیرینی است و محقق شدنش شیرین‌تر. چرا بهنگام افطار و سحر، این شیرینی را از خدای رمضان نخواهیم؟
مرجع: خبر آنلاین

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.