مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در گرگان خبر داد:

استقبال از همکاری در اجرای طرح‌های مسکن و گردشگری

استقبال از همکاری در اجرای طرح‌های مسکن و گردشگری
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در جلسه آغاز به کار پروژه گردشگری و توریستی ساحل بندرگز در گرگان، اظهار کرد: هرگونه همکاری لازم در راستای اجرای طرح گردشگری شرکت آرمان طبیعت صورت می‌گیرد و امیدواریم اجرای این پروژه بتواند زمینه رونق اقتصادی منطقه را فراهم آورد.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب: ۷۱۵۳
Share
اسکان نيوز: حمیدرضا عظیمیان در جلسه‌ای به همین مناسبت در استانداری گلستان یادآور شد: همواره در استان‌های شمالی با مشکل تأمین زمین مواجه هستیم ولی اولویت ما تأمین زمین برای مسکن است و پس از آن سایر بخش‌های عام‌المنفعه را مدنظر قرار می‌دهیم.

استاندار گلستان در این جلسه اظهار کرد: پروژه گردشگری تفریحی آرمان طبیعت رونق و اشتغال استان را به همراه دارد و همه در این مسیر باید با سرمایه‌گذاران همراهی نمایند.

سیدمناف هاشمی در این جلسه، تصریح کرد: باید خروجی طرح‌های گردشگری برای مردم قابل‌لمس باشد تا زمینه رونق تولید، اشتغال و خوشحالی مردم فراهم شود.

وی از توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی، به خصوص  عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی به دلیل همکاری‌های لازم در استان تقدیر کرد.

محبوبی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در جلسه مذکور بیان کرد: مقام عالی وزارت و معاونان وزارتخانه متبوع به منظور همکاری و اجرای پروژه‌های عمرانی، زیربنایی در استان تاکنون مساعدت‌های خوبی داشته که با هدف ارتقا سطح فعالیت‌های حوزه حمل‌ونقل با حضور در استان حمایت‌های لازم را داشته‌اند.

لازم به ذکر است در این جلسه نماینده سرمایه‌گذار عمانی و شرکت آرمان طبیعت گرگان اظهار کرد: از سال ۱۳۸۷ آمادگی اولیه سرمایه‌گذاری از طریق شرکت آرمان طبیعت اعلام شد و امروز نیز این آمادگی وجود دارد.

گفتنی است شرکت سرمایه‌گذاری عمانی با عنوان آرمان طبیعت گرگان با سرمایه‌گذاری ۳۵۰ میلیارد تومانی در زمینی به وسعت ۵۲ هکتار در ساحل بندرگز مجموعه‌ای تفریحی، گردشگری و توریستی را ایجاد خواهد کرد.
مرجع: راه و شهرسازی گلستان

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.