فراخوان مناقصه عمومی شهرداری تهران برای حسابرسی رسمی سال ۹۶ 

فراخوان مناقصه عمومی شهرداری تهران برای حسابرسی رسمی سال ۹۶ 
پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در راستای تعهد به وعده شفافیت، برای انتخاب حسابرس رسمی سال ۹۶ شهرداری تهران ا، مناقصه عمومی دو مرحله‌ای برگذار می کند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶
ساعت ۲۱:۴۵
کد مطلب: ۷۰۳۵
Share
به گزارش اسکان نيوز با توجه به ارجاع موضوع انتخاب حسابرس موضوع بند ۳۰ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و ماده ۴۴ آیین‌نامه مالی شهرداری‌ها به کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران و نظر اعضای کمیسیون مبنی بر برگزاری مناقصه عمومی به منظور تحقق عدالت و شفافیت، رئیس محترم کمیسیون، جناب آقای الویری، آگهی مناقصه را برای چاپ به روزنامه‌ همشهری ارسال کرده‌اند. 

بر مبنای این آگهی، از کلیه موسسات حسابرسی دارای رتبه الف جامعه حسابداران رسمی و موسسات حسابرسی دارای مرتبه یک برابر دستورالعمل نحوه پذیرش و انتخاب موسسات حسابرسی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور دعوت شده است تا حداکثر ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۹۶/۹/۲۹ نسبت به ارسال اطلاعات موسسه شامل توانمندی‌ها، سوابق حرفه‌ای در حسابرسی شهرداری‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته به شهرداری‌ها و سایر موسسات را در قبال اخذ رسید در پاکت دربسته مهمور به مهر آن موسسه تحویل دبیرخانه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران نمایند.

کمییسیون برنامه و بودجه پس از ارزیابی کیفی درخواست‌ها نسبت به اعلام فهرست موسسات واجد شرایط برای مرحله دوم مناقصه اقدام و نتیجه را به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رساند.  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.