استاندار یزد مطرح کرد:

احتمال ارجاع مشکل عضو زرتشتی شورای شهر یزد به شورای حل اختلاف

احتمال ارجاع مشکل عضو زرتشتی شورای شهر یزد به شورای حل اختلاف
استاندار یزد گفت: ما به عنوان یک مسلمان نمی‌توانیم به مسائل شرعی بی‌توجه باشیم منتهی به عنوان مجری قانون باید هر امری در قالب قانون تعبیه و ابلاغ شود تا بتوان آنرا اجرا کرد.
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب: ۵۶۷۴
Share
اسکان نيوز: سید محمدمیرمحمدی در حاشیه نشست برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی استان، از احتمال ارجاع موضوع مربوط به یکی از اعضای شورای اسلامی شهر یزد به شورای حل اختلاف قوا خبر داد.

استاندار یزد خاطر نشان کرد: تلاش‌هایی جهت این‌که احتمالا موضوع مرتبط با این عضو شورای اسلامی شهر یزد به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شود، در حال انجام است چرا که شورای نگهبان در این خصوص نظر شرعی خود را اعلام کرده و اکنون باید راهکار قانونی اعمال این نظر، مشخص شود.

میرمحمدی خاطر نشان کرد: در این موضوع باید میان مجلس شورای اسلامی و فقهای شورای نگهبان هماهنگی و تعامل صورت گیرد و از طرفی راهکار قانونی و اجرایی در ارتباط با این موضوع مشخص شود.

وی تصریح کرد: ما به عنوان یک مسلمان نمی‌توانیم به مسائل شرعی بی‌توجه باشیم منتهی به عنوان مجری قانون باید این امر در قالب قانون تعبیه و ابلاغ شود تا بتوان آنرا اجرا کرد.

استتاندار یزد در پایان اعلام کرد: در نهایت در این خصوص طبق نظر شورای حل اختلاف قوا به عنوان مرجع پیش‌بینی شده در قانون جهت اعلام نظر در چنین مواردی، عمل خواهیم کرد.
مرجع: ایلنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.