عضو شورا شهر رشت:

مردم رشت دیگر طاقت آزمون و خطا ندارند

جلال‌الدین محمد شکریه گفت: نصرتی گزینه‌ای است که در بدنه شهرداری پرورش یافته و مباحث مختلف شهرداری آگاهی است و مردم رشت دیگر طاقت آزمون و خطا ندارند.
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
ساعت ۱۴:۰۷
کد مطلب: ۳۸۸۰
Share
اسکان نيوز: اسماعیل حاجی‌پور، عضو شورا اسلامی شهر رشت با تبریک انتخاب شهردار رشت، اظهار کرد: نصرتی با رای قاطع اعضا شورا انتخاب شد و امیدارم در راستا خدمت‌رسانی به شهر رشت و شهروندان فهیم کوشا باشد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به این‌که شهر رشت لایق بهترین‌ها است، تصریح کرد: امیدوارم با تلاش‌های شبانه‌روزی شهر رشت به جایگاه واقعی برسد.

احمد رمضانپور از اعضا شورا رشت در ادامه  نیز با اشاره به این‌که مردم رشت به انتخاب اعضا شورا اعتماد کنند، گفت: جبهه اصلاحات نیز در زمان انتخاب شهردار به منظور حفظ همدلی از توانمندترین گزینه حمایت کردیم.

عضو دیگر شورا رشت نیز با تبریک انتخاب شهردار رشت به شهروندان، اظهار کرد: امیدوارم مسعود نصرتی در خدمت به شهروندان پرتلاش حاضر شود.

جلال‌الدین محمد شکریه افزود: نصرتی گزینه‌ای است که در بدنه شهرداری پرورش یافته و  مباحث مختلف شهرداری آگاهی است و مردم رشت دیگر طاقت آزمون و خطا ندارند.

در ادامه فرهام زاهد به عنوان یکی دیگر از اعضا شورا رشت، گفت: امیدوارم اخلاقیات را مورد توجه قرار دهیم و از بکار بردن القاب نادرست در دنیا مجازی نسبت به دیگر کاندیداها خودداری نمائیم.

وی افزود: از همه کسانی که طی این مدت پیگیر انتخاب شهردار رشت بودند تقاضا دارم که همچنان پیگیر اقدامات و برنامه‌های  رشت باشند و با مطالبه‌گری بتوانیم شهرمان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

سخنگو شورا رشت نیز با بیان این‌که شهردار منتخب اهل تعامل است ،گفت: شهردار رشت فارغ از هرگونه جناح‌بازی به خدمت خواهد پرداخت.

فاطمه شیرزاد افزود: شهرداری که انتخاب شد وابسته به هیچ جناحی نیست و هیچکس نباید چنین تفکری داشته باشد.

عضو دیگر شورا رشت نیز گفت: پنج کاندید نهایی تصدی شهرداری رشت افراد توانمندی بودند.

محمدحسن عاقل‌منش افزود: بنده معتقدم می‌توانیم از برنامه‌ها و ایده‌های کاندیداهای تصدی شهرداری رشت استفاده کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.