سرپرست شهرداری زنجان معرفی شد

سرپرست شهرداری زنجان معرفی شد
علی محمدی سرپرست شهرداری زنجان شد.
شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب: ۳۵۳۱
Share

اسکان نيوز: علی محمدی، سرپرست شهرداری زنجان با حضور رئيس و تعدادی از اعضا شورا اسلامي شهر زنجان معارفه شد.

رئيس شورا اسلامي شهر زنجان در اين جلسه اظهار کرد: مسئوليت در جامعه امروز بسيار سنگين است، كمبود امكانات، توقعات بالا و فشارهای مختلف دست به دست هم می‌دهد و مسئوليت در جامعه را سنگين می‌كنند.

به گزارش شهرداری زنجان، احمد نصيری با بيان اين‌كه بايد دست‌به‌دست هم بدهيم تا سرپرست محترم شهرداری زنجان موفق شود، گفت: از آقای يگانه هم تقدير و تشكر می‌كنيم چرا كه ايشان از سرمايه‌های استان و جامعه ما است.

وی با اشاره به اين‌كه بايد هدف‌های بزرگ را دنبال كنيم، تصريح كرد: هدف بزرگ گام بزرگ می‌خواهد و با كوچك‌نگری كار حل نمی‌شود.

شهردار سابق زنجان نيز در اين جلسه با تقدير و تشكر از همكاران خود در شهرداری زنجان، اظهار کرد: برنامه‌های مهمی از جمله پياده‌روی بزرگ خانواده، جشنواره آش ايرانی، بازگشايی مدارس و ماه محرم كه شهر زنجان به عنوان پايتخت شور و شعور حسينی از جايگاه ويژه‌ای برخوردار است در پيشرو داريم.

حبيب يگانه بيان كرد: از همكاران درخواست دارم برنامه‌ريزی‌هایانجام شده را با نظر سرپرست شهرداری بازبينی كرده و اصلاحات لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: نبايد اين تغيير و تحولات خللی در خدمت‌رسانی به شهروندان ايجاد كند.

سرپرست جديد شهرداری زنجان نيز در اين مراسم اظهار کرد: آن چيزی كه هميشه مدنظر من بوده كار برای مردم بوده است.

علی محمدی با اشاره به اين‌كه اميدوارم مجموعه شهرداری با همدلی و انسجام كارها را پيش ببريم، گفت: از زحمات و خدمات آقای يگانه تقدير و تشكر مي‌كنم.

وي با بيان اين‌كه بايد برای مردم و كار مردم وقت گذاشته شود و درب اتاق مديران به روی مردم باز باشد، ادامه داد: وجود مديريت برای حل مشكلات است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.