کرونا؛ ورود گردشگران به هرمزگان مطلقا ممنوع است

کرونا؛ ورود گردشگران به هرمزگان مطلقا ممنوع است
استاندار هرمزگان دقایقی پیش در گفت‌وگو تلفنی جداگانه با فرمانداران آخرین وضعیت اجرا طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را مورد بررسی قرار داد و بر اجرا دقیق این طرح تاکید کرد.
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹
ساعت ۱۰:۵۳
کد مطلب: ۲۶۴۹۷
Share
اسکان نيوز: فریدون همتی، استاندار هرمزگان با تاکید براین‌که از امروز این طرح در هرمزگان با محدودیت و ممنوعیت تردد به استان با جدیت و به صورت قاطع آغاز شده است تصریح کرد: در ادامه اقدامات مستمر یک ماه اخیر توسط همه دستگاه‌های استان هرمزگان که با حداکثر ظرفیت به صورت ۲۴ ساعته و مستمر برای مقابله و ممانعت از گسترش شیوع کرونا در کشور صورت گرفت، طرح تقویت فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح کشور (مصوب ستادملی مدیریت و مقابله با کرونا) از بامداد جمعه هشتم فرودین ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه اجرا می‌شود و فرمانداران ملزم به اجرای دقیق دستورالعمل این طرح هستند.

وی به فرماندار بندرعباس دستور داد: علاوه بر ممنوعیت ورود در سه نقطه اصلی به بندرعباس در جاده‌ها، اولین نقطه تردد و ورود به شهر بندرعباس از حومه نیز باید قاطعانه ممانعت شود.

همتی در بخش دیگری از گفت‌وگو خود با فرمانداران استان کنترل و اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد درون استانی را مورد تاکید قرار داد و افزود: هرگونه کوتاهی در این زمینه قابل اغماض نیست و فرمانداران باید با دقت و نظارت کامل این طرح را با هدف حفظ سلامتی مردم اجرایی کنند و از هرگونه تردد درون استانی، شهر به شهر، روستا به روستا نیز جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: هر گونه تردد به جز موارد ضروری مانند تأمین اقلام اساسی و سایر موارد که باید با فرمانداری‌ها هماهنگی شود، از امروز ممنوع است.

گفتنی است در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اجرا این طرح تمدید خواهد شد.
 
مرجع: مهر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.