کرونا؛ عراقی ها خواستار بسته شدن مرز با ایران شدند

کرونا؛ عراقی ها خواستار بسته شدن مرز با ایران شدند
بعد از آنکه وزارت بهداشت ایران رسما مرگ دو نفر بر اثر کرونا را در شهر قم تایید کرد عراقی ها خواستار بسته شدن مرزهای خود با ایران شده اند.
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: ۲۵۷۷۴
Share
اسکان نيوز: وزارت بهداشت ایران مرگ دو شهروند خود را بر اثر ویروس کرونا در قم تایید کرد.
 
بعد از این خبر فعالان عراقی در شبکه های اجتماعی هشتگی را با نام «مرزها را با ایران ببندید» به وجود آوردند که در چند ساعت تعداد زیادی به آن اضافه شدند.

در همین راستا اهالی نجف هم از دولت خواستند که پروازها از نجف به ایران و برعکس را به خاطر جلوگیری از سرایت کرونا به حالت تعلیق درآورد.

بعضی از کاربران عراقی به انتقاد از وضعیت پزشکی در این کشور پرداختند و تاکید کردند که عراق امکانات لازم را برای مهار کردن و تشخیص زود هنگام این بیماری خطرناک ندارد.

کاربران اجتماعی از وزیر کشور عراق به خاطر اجازه دادن به ایرانی ها برای وارد شدن بدون دریافت ویزا انتقاد کردند به ویژه در شرایطی که کرونا در شهر قم دیده شده است.

ویروس کرونا به یک تهدید بزرگ جهانی تبدیل شده است تا جایکه طبق اعلام کمیته ملی پزشکی چین تعداد قربانیان به ۲۱۱۸ نفر افزایش پیدا کرده است این درحالی که تعداد مبتلایان هم به ۷۴ هزار و ۶۰۰ نفر افزایش پیدا کرده است.تنها در ۲۴ ساعت اخیر در چین ۱۱۴ نفر به خاطر این ویروس خطرناک جان خود را از دست داده اند.
مرجع: شفقنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.