کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرعت دخیره اطلاعات 60 برابر می‌شود

5 دی 1398 ساعت 12:05


اسکان نیوز-سرویس بین الملل-شیما نصیری: البته این دستگاه هوشمند قابلیت دخیره و حفظ اطلاعات را نیز تا حجم بسیار بالایی دارد و کاربران مانند یک هارد نیز می توانند از آن بهره‌مند شوند.

این دستگاه کوچک در دو سایز طراحی شده که هم می تواند در لپ تاپ و رایانه ها نصب شود و هم در انواع تلفن های همراه مورد استفاده قرار گیرد.

هنگامی که دستگاه در یک سیستم قرار می گیرد، به دستگاه یا موتور اصلی متصل خواهد شد و در مدت زمان کوتاهی مطابق با آن سیستم خاص عمل می کند.

سپس هر نوع داده ای را با قدرتی که دارد، در سیستم دخیره می کند و با سرعت بسیار بالایی که دارد، می تواند مصرف باتری دستگاه اصلی مثل لپ تاپ یا تلفن همراه را تا بیش از 50 درصد کاهش دهد.

این امر موجب می شود که لپ تاپ یا تلفن همراه سالم تر مانده و ماندگاری باتری و سایر سیستم های متصل به آن افزایش غیرقابل تصوری پیدا کنند.

همچنین به کارگیری این دستگاه هوشمند موجب می شود تا اطلاعات قابل ذخیره در سیستم اصلی بین 40 تا 45 درصد افزایش یابد و از این رو هزینه های جانبی مربوطه نیز کاهش خواهد یافت.

قدرت پاکسازی و غیرفعال کردن هرگونه ویروس که برای سیستم خطرناک باشد، در این دستگاه جای گرفته که می تواند آن را از سایر دستگاه های مشابه خود متمایز کند.  
 
 


کد مطلب: 24759

آدرس مطلب :
http://www.eskannews.com/news/24759/سرعت-دخیره-اطلاعات-60-برابر-می-شود

اسکان
  http://www.eskannews.com