سرعت دخیره اطلاعات 60 برابر می‌شود

سرعت دخیره اطلاعات 60 برابر می‌شود
یک مخترع هلندی اخیرا دستگاه بسیار کوچک و البته قدرتمندی را طراحی کرده که می تواند سرعت ذخیره اطلاعات را در لپ تاپ، تلفن همراه و رایانه ها تا 60 برابر افزایش دهد.
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸
ساعت ۱۲:۰۵
کد مطلب: ۲۴۷۵۹
Share
اسکان نيوز-سرویس بین الملل-شیما نصیری: البته این دستگاه هوشمند قابلیت دخیره و حفظ اطلاعات را نیز تا حجم بسیار بالایی دارد و کاربران مانند یک هارد نیز می توانند از آن بهره‌مند شوند.

این دستگاه کوچک در دو سایز طراحی شده که هم می تواند در لپ تاپ و رایانه ها نصب شود و هم در انواع تلفن های همراه مورد استفاده قرار گیرد.

هنگامی که دستگاه در یک سیستم قرار می گیرد، به دستگاه یا موتور اصلی متصل خواهد شد و در مدت زمان کوتاهی مطابق با آن سیستم خاص عمل می کند.

سپس هر نوع داده ای را با قدرتی که دارد، در سیستم دخیره می کند و با سرعت بسیار بالایی که دارد، می تواند مصرف باتری دستگاه اصلی مثل لپ تاپ یا تلفن همراه را تا بیش از 50 درصد کاهش دهد.

این امر موجب می شود که لپ تاپ یا تلفن همراه سالم تر مانده و ماندگاری باتری و سایر سیستم های متصل به آن افزایش غیرقابل تصوری پیدا کنند.

همچنین به کارگیری این دستگاه هوشمند موجب می شود تا اطلاعات قابل ذخیره در سیستم اصلی بین 40 تا 45 درصد افزایش یابد و از این رو هزینه های جانبی مربوطه نیز کاهش خواهد یافت.

قدرت پاکسازی و غیرفعال کردن هرگونه ویروس که برای سیستم خطرناک باشد، در این دستگاه جای گرفته که می تواند آن را از سایر دستگاه های مشابه خود متمایز کند.  
 
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.