رفع خطا در حسابرسی توسط یک چارچوب مالی هوشمند

رفع خطا در حسابرسی توسط یک چارچوب مالی هوشمند
یکی از مخترعان کانادایی اخیرا از طراحی یک چارچوب مالی هوشمند خبر داده است که می تواند خطاهای مربوط به حسابرسی و مباحث حسابداری و مالی را به صفر برساند.
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸
ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب: ۲۴۶۹۲
Share
اسکان نيوز-سرویس بین الملل-شیما نصیری: این چارچوب مالی یک نوع برنامه تخصصی هوشمند است که می تواند به صورت کاملا نامحسوس از هرگونه خطایی در مباحث حسابرسی مطلع شود.

همچنین نوع خطا و چگونگی پیدایش آن کاملا از طریق این برنامه هوشمند نشان داده می شود و مخاطبان می توانند بدون هیچ نگرانی موضوعات مالی و حسابرسی خود را اصلاح کنند.

تنها کافی است که این برنامه در سیستم حسابدار نصب شود و خود به صورت خودکار فعالیت مربوطه را انجام می دهد.

این چارچوب مالی برخی از قوانین و مقررات مربوط به حوزه حسابرسی و حسابداری را نیز در خود جای داده و به صورت روزانه این اطلاعات را به روز رسانی می کند.

البته اگر حسابداری در شرایط خاصی اقدام به انجام هرگونه خطایی کند، این برنامه بدون آنکه حسابدار متوجه شود، تمام اطلاعات لازم را به کارفرما انتقال می دهد و نوع خطاها و چگونگی رفع آن ها را نیز تشریح می کند.

این در حالی است که در این سیستم نوین یک چشم الکترونیکی نیز طراحی شده که تنها کاربر اصلی خود را می شناسد و مطالب محرمانه و روش های رفع خطاهای ایجاد شده را فقط در اختیار وی قرار می دهد.

از این رو امنیت این سیستم بسیار بالا بوده و خطای آن در برابر اطلاعاتی که دریافت می کند، صفر خواهد بود.
 
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.