میدان حسن آباد تغییر کاربری می‌دهد

میدان حسن آباد تغییر کاربری می‌دهد
محسن شیخ‌الاسلامی گفت: قرار است کاربری های طبقه همکف میدان حسن آباد که تجاری است تغییر کند و به صنایع دستی، محصولات فرهنگی و ... اختصاص یابد.
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
ساعت ۱۰:۴۹
کد مطلب: ۲۳۶۷۴
Share
اسکان نيوز: محسن شیخ‌الاسلامی، معاون اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران درباره مرمت و بازسازی میدان حسن آباد گفت: ۳۰ مهرماه جلسه‌ای با حضور ضرغامی، نصرالله آبادیان، مهدی جاهد، حیدری و صابری که مشاور طرح بودند برگزار شد.

شیخ‌الاسلامی در ادامه بیان کرد: از زمانی‌که آتش سوزی در میدان حسن آباد رخ داد مذاکراتی صورت گرفت که در نتیجه تفاهم‌نامه‌ای امضا شد و مرمت و بازسازی این بنا به مهدی جاهد که یکی از مالکان است و سهم عمده ای دارد سپرده شد.

محسن شیخ الاسلامی تاکید کرد: تعمیرات به مهدی جاهد سپرده شد و شهرداری تعمیرات و مرمت نما و پوشش شیروانی را به عهده گرفت. همچنین سازمان زیباسازی شهر تهران و دانشگاه تهران و سازمان میراث فرهنگی بخشی از کار را به عهده گرفتند.

شیخ‌الاسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین قرار است کاربری‌های طبقه همکف که تجاری است تغییر کند و به صنایع دستی، محصولات فرهنگی و .... اختصاص یابد.

شیخ‌الاسلامی افزود: در این کار مهدی جاهد تیم خودش را دارد ولی دانشگاه تهران به عنوان مشاور حضور دارد و نمایندگان ارگان‌ها در آن‌جا حضور خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، شیخ‌الاسلامی در پایان گفت: طبق صحبت‌های انجام شده قرار است دو ضلع دیگر هم ترمیم شوند تا کل مجموعه بازسازی شود.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.