تغییر کاربری بیمارستان روانپزشکی مهرگان به مرکز تجاری

تغییر کاربری بیمارستان روانپزشکی مهرگان به مرکز تجاری
تغییر کاربری و ساخت‌وساز تجاری تنها به باغ شهرها خلاصه نشده. طبق تصمیم برخی از اعضا هیات مدیره بیمارستان مهرگان تهران، قرار است این مرکز روان‌درمانی به مرکز تجاری تبدیل شود.
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب: ۲۳۵۴۴
Share
به گزارش اسکان نيوز، بیمارستان روانپزشکی مهرگان به عنوان یکی از معدود بیمارستان‌های روان‌درمانی تهران به زودی تغییر کاربری داده و به مرکز تجاری تبدیل می‌شود.

براساس اخبار رسیده مهرگان اولین و جز معدود بیمارستان‌های خصوصی روانپزشکی بوده که در اختیار بیماران روحی و روانی قرار دارد، اما عدم سوددهی دلیلی برای انحلال و تغییر کاربری این بیمارستان عنوان شده است.

این تصمیمات در حالی اتخاذ می‌شود که آمار تخت‌های روانپزشکی نسبت به جمعیت ایران پایین بوده و این آمار با استانداردهای جهانی قابل قیاس نیست.

به گزارش اسکان نيوز، بیمارستان مهرگان تهران در سال 1346 با 25 تخت ثابت به عنوان مرکز روان‌درمانی فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر 70 تخت فعال دارد.

همچنین تعداد بیمارستان‌های روان‌درمانی تهران و استان تهران حدود 20 عدد است.

گفتنی است که اسکان نيوز سعی داشت نظرات مدیران بیمارستان مهرگان را در خصوص این تغییر کاربری جویا شود، اما رئیس و اعضا هیات مدیره بیمارستان حاضر به انجام مصاحبه با خبرنگار اسکان نيوز نشدند.
 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.