توضیح مدیرعامل مترو در مورد درگیری فیزیکی رئیس هیات مدیره با کارکنان

توضیح مدیرعامل مترو در مورد درگیری فیزیکی رئیس هیات مدیره با کارکنان
مدیرعامل مترو تهران و حومه از انتقال تعدادی از کارکنان خطوط مترو به مناطق شهرداری جهت فعالیت در بخش نگهبانی خبر داد و گفت: قرارداد این افراد همچنان با شرکت مترو خواهد بود و تنها جهت نیاز مناطق این اقدام صورت می‌گیرد.
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب: ۲۳۲۰۵
Share
اسکان نيوز: علی امام مدیرعامل مترو تهران و حومه در گفت‌وگو با فارس درباره گلایه برخی از کارکنان خطوط مترو و تجمع امروز آنها اظهار داشت: تعدادی از کارکنان خطوط مترو قرار است به مناطق شهرداری جهت فعالیت در بخش نگهبانی منتقل شوند که قرارداد این افراد همچنان با شرکت مترو خواهد بود و تنها به دلیل نیاز  مناطق مختلف برای فعالیت جدید مأمور می‌شوند.
 
وی افزود: این افراد حقوق خود را از شرکت مترو دریافت می‌کنند و فقط محل کار آنها دیگر در خطوط مترو نیست که قصد داریم طی صحبت با آنها قانع‌شان کنیم که مشکلی در کارشان پیش نخواهد آمد.

امام با اشاره به اینکه افرادی که قرار است از مترو تهران برای بخش‌های دیگر مأمور شوند حدود 70 نفر هستند گفت:‌تجمع  به دلیل بدهی نیست و مشکل بدهی پرسنل نداریم و افرادی که جابه‌جا می‌شوند تغییر در حقوق‌شان حاصل نخواهد شد و تنها به دلیل نیاز این اقدام صورت گرفته است.

صبح امروز تعدادی از کارکنان مترو تهران در مقابل ساختمان اصلی مترو به نشانه اعتراض تجمع و اعلام کردند که قرار است به یگان حفاظت شهرداری منتقل شوند در حالی که کارمند رسمی مترو هستند.

فیلم:
مرجع: فارس

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.