فرزندآوری ۱۶۲ مادر ۱۳ تا ۱۹ ساله در ملایر استان همدان

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان ملایر گفت: در ۵ ماهه نخست امسال هزار و ۷۸۹ واقعه ولادت در این شهرستان به ثبت رسید.
يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: ۲۲۶۴۰
Share
اسکان نيوز:  بابک بختیاری، رئیس اداره ثبت احوال شهرستان ملایر با اشاره به کاهش ۱۲.۶ درصدی ولادت در ۵ ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال، افزود: بر اساس تفکیک گروه سنی مادران، ۶ مورد واقعه ولادت در گروه سنی ۱۰ تا ۱۴ سال به ثبت رسیده است.

او با بیان اینکه امسال از این تعداد ۳ مادر ۱۳ ساله و ۳ مادر ۱۴ در شهرستان ملایر نوزادآوری داشتند، ادامه داد: همچنین امسال ۱۵۶ مورد فرزندآوری در مادران گروه سنی ۱۵ تا ۱۹ سال به ثبت رسیده است.

رئیس اداره ثبت احوال ملایر بر ارائه آمار کودک همسری در این شهرستان،گفت: این ازدواج‌ها در دفاتر ثبت ازدواج، ثبت می‌شود و سامانه ما در حال حاضر قابلیت رصد ازدواج‌های زیر سن قانونی را ندارد.

بختیاری  به ثبت هزار و ۱۳۰ مورد ازدواج در ۵ ماهه امسال اشاره کرد و گفت: آمار ازدواج‌های ثبت شده در مدت مشابه پارسال هزار و ۹۲ مورد بوده که ثبت واقعه ازدواج نسبت به مدت مشابه امسال ۳.۵ درصد افزایش داشته است.

او آمار واقعه طلاق ثبت شده در ملایر را از ابتدای سال تاکنون ۲۵۸ مورد عنوان کرد و با بیان اینکه در مدت مشابه سال گذشته ۲۸۹ مورد واقعه طلاق ثبت شده بود، ادامه داد: نسبت به مدت مشابه پارسال در ثبت واقعه طلاق ۹.۳ درصد کاهش داشته ایم.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.