شنیدم اتهام جدید حاجتی درباره توسعه حرم شاهچراغ است ولی نمی‌دانم چقدر جدی است

شنیدم اتهام جدید حاجتی درباره توسعه حرم شاهچراغ است ولی نمی‌دانم چقدر جدی است
محوود صادقی می‌گوید: طبق آن‌چه که شنیده‌ام، پرونده‌ای در کمیسیون اصل نود برای حاجتی تشکیل شده که مربوط به بحث توسعه حرم شاهچراغ است. یکی از نمایندگان که عضو کمیسیون اصل نود و از نمایندگان مردم شیراز است می‌گوید، مساله حاجتی مخالفت جدی با ساخت‌وساز برای شاهچراغ است و پرنده‌اش هم در کمیسیون اصل نود وجود دارد.
دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸
ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب: ۲۲۴۲۴
Share
به گزارش اسکان نيوز، محود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری‌های خود در پرونده «مهدی حاجتی»، گفت: از عجایب دستگاه قضا این است که متن چاپ شده برخی آرا را ابلاغ نمی‌کند و وکیل مجبور است، یادداشت کند. رای حاجتی را که دیدم البته رای متن چاپ شده نبود، همان کپی یادداشت وکیل ایشان بود، در آن عمده اتهامات برای حاجتی گرایاشات ملی- مذهبی بود. هرچند که خود او اعلام کرده که ارتباطی با این گرایشات ندارد و عضویت حاجتی در این نوع گرایشات اثبات نشده است. در آخر مهدی حاجتی را برای فعالیت تبلیغ علیه نظام محکوم کردند.

 صادقی بیان کرد: طبق آن‌چه که شنیده‌ام، پرونده‌ای در کمیسیون اصل نود برای حاجتی تشکیل شده که مربوط به بحث توسعه حرم شاهچراغ است. یکی از نمایندگان که عضو کمیسیون اصل نود و از نمایندگان مردم شیراز است می‌گوید، مساله حاجتی مخالفت جدی با ساخت‌وساز برای شاهچراغ است و پرنده‌اش هم در کمیسیون اصل نود وجود دارد و به دنبال اتهام دیگری برایش هستند. البته من این موضوع را شنیده‌ام و نمی‌دانم تا چه حد جدی است. 
 
مرجع: برنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.