کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فریدون احمدی و محمد عزیزی ۲ نماینده مجلس همچنان در اوین هستند/ وثیقه آنها ۱۰ میلیارد است!

31 مرداد 1398 ساعت 14:46


به گزارش اسکان نیوز، روز گذشته فریدون احمدی نماینده زنجان و محمد عزیزی نماینده ابهر به دلیل اخلال در بازار خودرو بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند.

قرار وثیقه 10 میلیارد تومانی برای این دو نماینده تعیین شده که آنها زمان لازم و توانایی تامین این میزان وثیقه را نداشتند؛ لذا قاضی حکم به انتقال آنها به زندان اوین تا زمان تامین وثیقه را داد.

این در حالی است که خبرگزاری فارس ساعاتی پیش اعلام کرد دو نماینده مجلس، فریدون احمدی و محمد عزیزی، نمایندگان زنجان و ابهر دیروز به‌دلیل دست‌داشتن در اخلال در بازار خودرو بازداشت‌ شده و به اوین رفتند با قرار وثیقه یک‌میلیاردتومانی آزاد شده‌اند.

دقایقی بعد یاشار سلطانی ضمن تکذیب خبر آزادی نماینده‌گان مجلس در توییتی نوشت: برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها اعلام شده ⁧احمدی⁩ و ⁧عزیزی⁩ ۲ نماینده مجلس شورای اسلامی که به اتهام معاونت در اخلال بازار خودرو دیروز بازداشت شده‌اند؛ از زندان ⁧آزاد نشده‌اند⁩.

‏او گفته قرار وثیقه صادره آنها ۱۰ میلیارد تومان است و فعلا به دلیل عدم امکان تودیع وثیقه در ⁧اوین⁩ به سر می‌برند.

گفتنی است فریدون احمدی از نمایندگانی بوده که موافق افزایش قیمت خودرو بوده است. او در مصاحبه‌ای گفته بود باید بپذیریم که قیمت خودروهای مدنظر قرار گرفته شده باید افزایش داشته باشد.

 در روزهای اخیر مدیرعامل ایران‌خودرو، به‌ سبب افزایش عمدی و بدون هماهنگی قیمت خودرو ، برکنار و سپس بازداشت شد. دوتن دیگر از مدیران این کارخانه هم بازداشت شده‌اند و مدیرعامل سایپا ممنوع‌الخروج شده است.

 


کد مطلب: 22211

آدرس مطلب :
http://www.eskannews.com/news/22211/فریدون-احمدی-محمد-عزیزی-۲-نماینده-مجلس-همچنان-اوین-هستند-وثیقه-۱۰-میلیارد

اسکان
  http://www.eskannews.com