تا اطلاع ثانوی اداره نقاهتگاه سگ های بدون صاحب به هیچ پیمانکاری واگذار نمی شود

تا اطلاع ثانوی اداره نقاهتگاه سگ های بدون صاحب به هیچ پیمانکاری واگذار نمی شود
مجید مجیدی سرپرست حوزه‌ی مدیریت کنترل جمعیت حیوانات شهری گفت: در جلساتی که در تاریخ 28 و 29 مردادماه با حضور مصطفی کاظمی مدیرکل دفتر شهردار تهران و معاون و مسئولین خدمات شهری در دو جلسه‌ی اضطراری برگزار شد، موضوع تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های باقی مانده در مرکز نقاهت‌گاه سگ‌های بدون صاحب مورد بررسی، تایید و تصویب قرار گرفت.
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب: ۲۲۱۸۷
Share
اسکان نيوز:  مجیدی با بیان اینکه کنترل سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر با تاکید بر زنده‌گیری به واسطه 10 اکیپ به طور روزانه در مناطق حاشیه‌ای شهر و بر اساس مطالبات مردمی و پیام های واصله از سامانه 137 و سایر سیستم ها انجام می شود گفت:

روال این است که اکیپ ها با مراجعه و رفتارشناسی سگ‌ها نسبت به صید و انتقال آن‌ها به مرکز نقاهتگاه اقدام می‌کنند تا پس از گندزدایی و حذف انگل‌ها نسبت به عقیم‌سازی و واکسیناسیون این سگ‌ها اقدام شود و پس از مدتی نگهداری بحث رهاسازی سگ‌ها موضوعیت پیدا می‌کند.

سرپرست حوزه‌ی مدیریت کنترل جمعیت حیوانات شهری افزود: یکی از برنامه های شهرداری تهران در نقاهتگاه کهریزک افزایش فضای سبز در مجموعه مذکور با 500 اصله درخت چند ساله و ایجاد سایبان برای استراحت سگ‌های بدون صاحب است.

به گفته مجیدی مقرر شد تا اطلاع ثانوی این فرایند توسط نیروهای شرکت ساماندهی انجام شود و از نیروی پیمانکار استفاده نشود و صرفا با بهره‌گیری از نیروهای داخلی خدمات شهری کار را پیش ببریم.

از دیگر برنامه های شهرداری تهران تکمیل 10 روزه‌ی اقدامات بهسازی‌ در نقاهتگاه کهریزک است که شرکت ساماندهی در دست اقدام داشت. هم‌اکنون نیز اقدامات اجرایی در دستور کار قرار دارد و نیروهای خدماتی در این خصوص مشغول به کار شده‌اند تا ظرف 10 روز وضعیت مطلوب‌تری را در این مجموعه شاهد باشیم.

 
مرجع: عصرایران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.