تبریک وزارتخانه شدن از سوی مجمع هماهنگی تشکل‌های گردشگری کشور

تبریک وزارتخانه شدن از سوی مجمع هماهنگی تشکل‌های گردشگری کشور
مجمع هماهنگی تشکل‌های گردشگری کشور از طراحان طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تلاش‌های تشکل‌های مرتبط گردشگری در راستای تحقق این مهم تشکر کرد.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب: ۲۱۸۸۴
Share
اسکان نيوز:مجمع هماهنگی تشکل‌های گردشگری کشور در نامه‌ای خطاب به مدیران تشکل‌های گردشگری کشور و دست اندرکاران صنعت گردشگری نوشت:

«اینک که به لطف ایزد منان و همت و انسجام جمعی دست اندرکاران و تشکل‌های گردشگری و پیگیری بی‌نظیر و مستمر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی طرح ارتقای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به وزارتخانه به تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان قانون اساسی رسیده است این اقدام ارزشمند و ماندگار را به تمامی مدیران و دست اندرکاران صنعت گردشگری کشور تبریک عرض می‌نماییم.

بدون شک انجام این مهم جز با همدلی و حمایت طراحان طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کمیسیون اجتماعی، کمیسیون مشترک و فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی که برگرفته از جلسات متعدد این مجمع با ایشان بوده است میسر نمی گردید و جا دارد از زحمات تک‌تک این عزیزان قدردانی به عمل آید.

امید است با اصلاح ساختار و برنامه‌های وزارتخانه جدید و نیز رفع موانع پیش رو، در کنار انسجام بیش از پیش دست اندرکاران و مسئولان شاهد توسعه و رشد صنعت گردشگری ایران عزیزمان باشیم
 دبیرخانه مجمع هماهنگی تشکل های گردشگری کشور»

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.