کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آتش‌سوزی مراتع روستا باغبزم شهرستان بردسیر

ایسنا , 28 تير 1398 ساعت 11:25


اسکان نیوز: مهدی رجبی‌زاده، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: متاسفانه از ساعت حدود 8 صبح امروز مراتع روستا باغبزم بخش مرکزی شهرستان بردسیر دچار حریق شده است.

وی با بیان این مطلب که آتش‌سوزی در حال اطفا است، اظهار کرد: هم‌اکنون نیروهای منابع طبیعی و سایر نیروهای امدادی در منطقه حضور دارند و در حال خاموش کردن آتش هستند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان بیان کرد: هنوز وسعت آتش‌سوزی مشخص نیست و پس از اطفا حریق مساحت آتش‌سوزی اندازه‌گیری می‌کنیم و اکنون همه تمرکز خود را بر روی خاموش کردن آتش قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به درخواست ستاد بحران شهرستان بردسیر مبنی بر کمک مردم بومی منطقه برای خاموشی آتش، عنوان کرد: با توجه به این‌که بیشتر آتش‌سوزی‌ها در مناطق صعب‌العبور به‌وقوع می‌پیوندد و اداره منابع طبیعی نیرو به میزان کافی ندارد لذا بایستی از نیروهای مردمی و سایر دستگاه‌ها در زمان حوادث به کمک ما بیایند.

رجبی‌زاده ادامه داد: در سال‌های اخیر نیروهای مردمی محلی آموزش داده و تجهیزات اولیه نیز در اختیار آنها قرار داده‌ایم تا در صورت وقوع حریق به کمک نیروهای منابع طبیعی بیایند.


کد مطلب: 21376

آدرس مطلب :
http://www.eskannews.com/news/21376/آتش-سوزی-مراتع-روستا-باغبزم-شهرستان-بردسیر

اسکان
  http://www.eskannews.com