انتقاد از وضعیت مجموعه تفریحی سراب نیلوفر

احتمال بازپس گیری «سراب نیلوفر» از شرکت توسعه گردشگری

احتمال بازپس گیری «سراب نیلوفر» از شرکت توسعه گردشگری
معاون دادستان کرمانشاه در حقوق عامه به عدم رفع برخی مشکلات زیرساختی مجموعه تفریحی سراب نیلوفر توسط شرکت توسعه گردشگری استان اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می کنیم با هماهنگی با رئیس کل دادگستری استان و براساس بند ۵ قرارداد، اجاره نامه دادگستری با این شرکت فسخ و این مجموعه به پیمانکاری توانمند واگذار شود.
سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب: ۲۱۳۰۵
Share
اسکان نيوز: حسن ایمانی‌مقدم، معاون دادستان کرمانشاه بابیان این‌که اواخر سال گذشته مجموعه تفریحی سراب نیلوفر به عنوان وقف دادگستری کرمانشاه به شرکت توسعه گردشگری واگذار شد، اظهار کرد: طی روزهای اخیر به منظور بررسی وضعیت این مجموعه تفریحی گردشگری بازدیدی از آن داشتیم که متاسفانه در این بازدید مشکلات عدیده‌ای در مجموعه مشاهده شد که حاکی از کم‌کاری شرکت متولی این مجموعه است.

وی تصریح کرد: وضعیت نامناسب فضا سبز و سرویس‌های بهداشتی، از بین رفتن برخی از زیرساخت‌ها، نبود امکانات بهداشتی لازم و... از مهمترین مشکلاتی است که در این مجموعه وجود دارد.

معاون دادستان کرمانشاه تاکید کرد: از سوی دیگر پارکینگ این مجموعه از افراد و گردشگران مبالغی بیش از حد مصوب دریافت می‌کرد که در این خصوص پرونده ای توسط سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

وی در ادامه با بیان این‌که دادگستری استان مجموعه تفریحی گردشگری سراب نیلوفر را با مبلغ 85 میلیون تومان به شرکت توسعه گردشگری کرمانشاه اجاره داده، عنوان کرد: طبق بند 5 اجاره نامه، شرکت موصوف حق واگذاری مجموعه به غیر را ندارد، اما متاسفانه این شرکت بصورت غیرقانونی پارکینگ‌ها، غرفه‌ها و امور قایقرانی را به مبلغ 351 میلیون تومان به اشخاص غیر واگذار کرده است.

ایمانی‌مقدم اضافه کرد: همچنین طی ماه‌های گذشته به این شرکت فرصت داده شد تا نسبت به رفع مشکلات این مجموعه اقدام کند، اما کاری انجام نگرفت.

وی تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود با هماهنگی با رئیس کل دادگستری استان و براساس بند ۵ قرارداد، اجاره نامه فوق فسخ و مجموعه مجددا به پیمانکاری توانمند به امور واگذار شود.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.