ماجرا دعوا ۳ ساعته در شورای یک شهر چه بود؟

ماجرا دعوا ۳ ساعته در شورای یک شهر چه بود؟
جلسه رسمی و علنی شامگاه شنبه شورای شهر گرگان به سبب بیان حواشی و جدل‌های لفظی یکی از اعضا شورای شهر با شهردار پس از گذشت ۳ ساعت بدون مصوبه به کار خود پایان داد.
يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸
ساعت ۱۲:۴۲
کد مطلب: ۲۱۲۳۹
Share
اسکان نيوز: یک صدوشصت‌وسومین جلسه رسمی این نهاد مردمی در حالی به ریاست علی‌اصغر یوسفی برگزار شد که طرح مباحث حاشیه‌ای و خارج از موضوع، این جلسه را تحت‌الشعاع خود قرار داد.

رصد شهرداری گرگان بر مکاتبات و اتوماسیون اداری شورا، کنترل و پایش دوربین‌های مدار بسته شورا توسط شهرداری و رصد غیرمجاز جلسات و نشست‌های بین اعضا و تشکیل تیم رسانه‌ای برای تخریب برخی از اعضای شورای شهر توسط شهرداری، از جمله موارد مطرح شده یکی از اعضا شورا بود که با تکذیب شهردار همراه شد.

کشمکش و جدل دو جانبه پیش آمده سبب شد تا در این جلسه سه ساعته فرصت قرائت و تصویب هیچیک از لوایح و طرح‌های مندرج در دستور کار جلسه فراهم نشده و این جلسه مصوبه‌ای نداشته باشد.

 با توجه به قرار داشتن در فصل تابستان و فرصت مناسب اجرا طرح‌های عمرانی، ضرورت تعیین و تصویب پروژه‌های عمرانی برای شهر گرگان بیش از پیش احساس می‌شود.

براساس قانون، شورای شهر هر هفته یک نوبت جلسه رسمی و علنی دارد و در صورت ضرورت و تشخیص رئیس شورا امکان پیش‌بینی جلسات فوق‌العاده نیز میسر است.
مرجع: ایرنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.