وضعیت کارگران فصلی مدیریت شهری یزد را زیرسئوال می‌برد

وضعیت کارگران فصلی مدیریت شهری یزد را زیرسئوال می‌برد
رئیس شورای شهر یزد با بیان این‌که دستگاه‌های مرتبط باید هرچه سریع‌تر نسبت به پاسخ قانع کننده در مورد وضعیت نابسامان کارگران فصلی به شورا پاسخ دهند،‌گفت:‌ وضعیت موجود کارگران فصلی مدیریت شهری یزد را زیرسئوال می‌برد.
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸
ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب: ۲۰۷۸۸
Share
غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر یزد در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد، با اشاره به ضرورت ساماندهی کارگران فصلی،‌ اظهار کرد:‌ حضور نامتعارف کارگران فصلی در سطح شهر به هیچ عنوان زیبنده شهر یزد نیست.

وی با بیان این‌که ساماندهی کارگران فصلی در سطح شهر یزد در حقیقت تکریم جایگاه انسانی است،‌افزود:‌ به نظر من ساماندهی کارگران فصلی یکی از وظایف فرهنگی و اجتماعی شهرداری و دستگاه‌های مرتبط است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در ادامه راه‌اندازی دفاتر کاریابی ویژه کارگران فصلی را یکی از ضرورت‌های اجرایی برای ساماندهی این قشر دانست و گفت: متاسفانه وضعیت موجود این کارگران در یزد اعتراضات شهروندان را به همراه داشته که مسئولان دستگاه‌های مرتبط باید هرچه سریعتر نسبت به رفع این چالش اقدام کنند.

سفید با بیان این‌که ساماندهی کارگران فصلی بحثی عمومی و مرتبط با دستگاه‌های مختلف خدماتی، ‌امنیتی و اجرایی است، تصریح کرد: ادارات مرتبط نظیر اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی و بیمه باید پاسخ قانع کننده‌ای در این خصوص به شورا شهر یزد ارائه دهند.

این مسئول در ادامه با اشاره به اهمیت جلوگیری از بروز چالش‌های امنیتی و اجتماعی ناشی از نابسامانی کارگران فصلی در شهر یزد،‌گفت: وضعیت موجود این کارگران چهره انسانی یزد را زیرسئوال می‌برد.

محسن عباسی‌هرفته، سخنگو شورای اسلامی شهر یزد هم در این جلسه با اشاره به ضرورت ارتقا کیفیت ارائه خدمات توسط شهرداری‌های مناطق مختلف،‌ تصریح کرد: متاسفانه عدم احساس مسئولیت لازم در برخی از طرح‌های شهرداری احساس می‌شود که باید برای رفع این معظل برنامه‌ریزی جدی انجام شود.
مرجع: ایسنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.