بیانیه شبکه سمن های محیط زیست و منابع طبیعی استان فارس در واکنش به سخنان خلیل آقایی

شکستن اقتدار جنگلبانان بدترین پیامد حاتم بخشی جناب رییس

شکستن اقتدار جنگلبانان بدترین پیامد حاتم بخشی جناب رییس
باز هم اعتراض به سخنان رییس سازمان جنگل ها، اینبار شبکه تشکل های محیط زیست و منابع طبیعی استان فارس بیانیه ای را در اعتراض به آقایی صادر کرد.
سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت ۲۰:۵۳
کد مطلب: ۱۹۰۵۱
Share
به گزارش اسکان نيوز، شبکه تشکل های محیط زیست و منابع طبیعی استان فارس،در واکنش به سخنان خلیل آقایی در بین مردم روستاهای جهرم، بیانیه اعتراض آمیزی را صادر کرد.

در این بیانیه بنابر استنادات و استدلال های ذکر شده، دستور رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، مبنی بر عدم تشکیل پرونده برای جرایم علیه انفال و عدم پیگیری پرونده های جاری توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جهرم را در مغایرت تمام با اصول قانون اساسی، سیاست های کلی نظام و ناقض صریح قوانین جمهوری اسلامی ایران دانسته و محکوم کرد.

همچنین در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: بدون شک در صورت محقق شدن این دستور غیر قانونی و ناپخته، توالی فاسدی برای جنگل ها و مراتع استان فارس و کشور به وقوع خواهد پیوست و قطعا بدترین پیامد این حاتم بخشی جناب رئیس با آن ادبیات قانون شکن که ضـابطان قانون را از اجرای قانون باز می دارد، شـکستن اقتدار اداره منابع طبیعی و جنگل بانان زحمتکش خواهد بود که ستون حفاظت از جنگل در ایران هستند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.