برگزاری 5 سمینار آموزشی توانمندسازی فعالان حرفه‌ای گردشگری در تبریز

برگزاری 5 سمینار آموزشی توانمندسازی فعالان حرفه‌ای گردشگری در تبریز
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری 5 سمینار آموزشی در راستا توانمندسازی فعالان حرفه‌ای شاغل در تاسیسات گردشگری در تبریز، خبر داد.
دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب: ۱۸۹۹۰
Share
اسکان نيوز: مرتضی آبدار، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری 5 سمینار آموزشی فعالان حرفه‌ای شاغل در تاسیسات گردشگری در تبریز خبر داد و گفت: طرح یاد شده توسط معاونت گردشگری در راستا ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه گردشگری و توانمندسازی عوامل مرتبط با این بخش به منظور آمادگی هر چه بیشتر فعالان این حوزه در پذیرش گردشگران برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح آموزش و توانمندسازی فعالان حرفه‌ای حوزه گردشگری استان، در ادامه دوره های قبلی، در قالب 5 سمینار آموزشی از 3 تا 11 اردیبهشت ماه به صورت رایگان و با ارائه گواهینامه پایان دوره آموزشی برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان به محورهای آموزشی این دوره‌ها اشاره کرد و گفت: این طرح بر اساس اهداف و سیاست‌های کلان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  استان در محورهایی نظیر «آداب و رفتار حرفه‌ای در صنعت مهمان نوازی و گردشگری»، «مبانی مدیریت کیفیت در صنعت گردشگری»، «نوآوری و فناوری‌های جدید در گردشگری» و «گردشگری پایدار» و «آشنایی با صنعت گردشگری» تدوین شده است.

گفتنی است متقاضیان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با سازمان مدیریت صنعتی استان به شماره 33379955 تماس حاصل فرمایند.
مرجع: میراث فرهنگی آذربایجان شرقی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.