یکی از پیمانکاران آزادراه تهران-شمال بازداشت شد

یکی از پیمانکاران آزادراه تهران-شمال بازداشت شد
حاجی رضا شاکرمی، دادستان البرز در روزهای گذشته از صدور دستور جلب برای یکی از پیمانکاران آزاد راه تهران – شمال خبر داد و گفت پرونده‌ای برای رسیدگی به اتهامات او تشکیل شده است.
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: ۱۸۸۹۲
Share
اسکان نيوز: آن‌گونه که شاکرمی گفته فردی که جلب شده، پیمانکار آزادراه در بخش سرخ دره بوده زیرا اقدامات او باعث شده سیل به سمت یکی از روستا‌ها برود. به گفته دادستان البرز، پیمانکار آزادراه تهران - شمال در منطقه سرخ دره، با بیل مکانیکی شرکت را در اختیار افراد محلی قرار داده و بستر رودخانه را تصرف می‌کردند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد پیمانکاری که جلب شده، یکی از پیمانکاران بنیاد مستضفعان بوده است. این پروژه از سال ۷۵ آغاز شده و از سال ۹۴ بنیاد مستضعفان اجرا پروژه را برعهده گرفته است. سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان پیش از این گفته بود در منطقه یک آزادراه ۱۱ پیمانکار مشغول کار هستند.

یک مقام مسئول در بنیاد مستضفعان درباره دستور جلب پیمانکار آزاد راه تهران شمال می‌گوید: در آزادراه تهران شمال تعداد زیادی پیمانکار مشغول فعالیت هستند و پیمانکار ما پیمانکار دیگری را استخدام کرده، زیرا قسمت‌های مختلف بتن ریزی، آماتوربندی و ایمن‌سازی و ... هر کدام افراد متخصص خود را می‌خواهد.

این مقام مسئول گفته پیمانکار آزادراه تهران شمال با توجه به بارندگی‌های اخیر با بخشدار آسارا به مشکل برخورد کرده بود و زمانی که بخشدار از او تقاضا بیل مکانیکی می‌کند که متعلق به پیمانکار دست دوم بوده، او راضی نشده و باعث عصبانیت بخشدار می‌شود و به علت عدم همکاری تقاضا بازداشت نامبرده را می‌کند که در پی آن با تشکیل جلسات متعدد و همکاری‌های دیگری که صورت گرفته، موضوع منتفی شده و بازداشتی صورت نمی‌گیرد.

بنیاد مستضعفان همچنین گفته پیمانکار منطقه به پیمانکار دسته دوم خود تذکر می‌دهد که در ادامه همکاری‌های متعددی با بخشدار آسارا انجام می‌شود؛ از جمله برای بازگشایی مسیر انتقال آب بین تونل‌های دوم و سوم جاده چالوس در حاشیه سد امیر کبیر که خارج از حوزه فعالیت شرکت قرار گرفته، یک دستگاه بیل مکانیکی پیکور دار و یک دستگاه لودر در اختیار بخشداری قرار می‌دهد و یک لودر نیز برای بازگشایی مسیرهای روستایی به همراه دو دستگاه کمپرسور در اختیار بخشدار قرار گرفته است.
 
مرجع: رکنا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط “اسکان نیوز” در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.